GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Amasya İl Genel Meclisi'nin İhtisas Komisyonlarına seçilen üyeleri belirlendi

Cumartesi, Nis.13.2019 - 10:01
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Amasya İl Genel Meclisi'nin İhtisas Komisyonlarına seçilen üyeleri belirlendi

Amasya İl Genel Meclisi Nisan ayı ikinci birleşiminde ihtisas komisyonları ve üyelerini belirledi. 

Amasya İl Genel Meclisi Nisan ayı ikinci birleşiminde ihtisas komisyonları ve üyelerini belirledi. Zeki Eraslan Başkanlığında İl Genel Meclisi üyelerinin tamamının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu ve Encümen Müdürü Muammer Şahin de katıldı. İl Özel İdaresinin karar organlarında görev yapacak olan ihtisas komisyonları şu şekilde oluştu;

Plan Ve Bütçe Komisyonu: Zeki Eraslan (AK Parti), Ahmet Karaduman (AK Parti), Selahattin Eski (AK Parti), Mesut Ünal (MHP) ve Salih Koçak (CHP).

İmar Ve Bayındırlık Komisyonu: Deniz Sümer (AK Parti), Mustafa Kürkçü (AK Parti)

Recep Şen (AK Parti), Osman Karaca (MHP) ve Duran Yeter (CHP)

Eğitim, Kültür Ve Sosyal İşler Komisyonu: H. Basri İnan (AK Parti),Cahit Çelik (AK Parti), Ömer Erkek (AK Parti), Salih Gökçe (MHP) ve  Cemal Beyaz (CHP).

Çevre Ve Sağlık Komisyonu: Ahmet Karaduman (AK Parti), Ömer Erkek (AK Parti), Mustafa Kürkçü (AK Parti), Osman Akgül (MHP) ve Gürkan Erkişi (CHP).

Tarım Komisyonu: Ahmet Öz (AK Parti), Mustafa Kürkçü (AK Parti), H. Basri İnan (AK Parti), Hüseyin Karaçam (MHP) ve Duran Yeter (CHP).

İnceleme Ve Araştırma Komisyonu: Deniz Sümer (AK Parti), Ahmet Karaduman (AK Parti), Cahit Çelik (AK Parti), Mesut Ünal (MHP) ve Gürkan Erkişi (CHP).

Enerji Ve Tabi Kaynaklar Komisyonu: Ömer Erkek (AK Parti), Recep Şen (AK Parti)

Selahattin Eski (AK Parti), Osman Karaca (MHP) ve Hüseyin Durmuş (CHP).

İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Eraslan, Meclisimiz kurulan bu ihtisas komisyonları sayesinde özel idare kaynaklarını daha verimli bir şekilde kullanılacağını, meclis çalışmalarına yön veren araştırma ve inceleme raporları sayesinde daha şeffaf ve doğru kararlar alınmasına yardımcı olacağını belirterek, tüm komisyon üyelerinin görevlerinde başarılar diledi.

Ufuk Yeşilyurt

 


Bu haber 298 defa okundu.

Benzer Haberler

Yavru TEMA’cılar ödüllendirildi

Yavru TEMA’cılar ödüllendirildi

Millî Eğitim Bakanlığı ile TEMA VAKFI’nın protokolü kapsamında okullarda uygulanan Yavru TEMA Projesi kapsamında Amasya Zübeyde Hanım Üçler İlkokulu 8 sınıfı ile ortak olduğu projenin belge ve rozetlerini aldı.


Cuma, May.24.2019 - 09:57

Sözünü tutarak engelli gencin yüzünü güldürdü

Sözünü tutarak engelli gencin yüzünü güldürdü Vali Dr. Osman Varol, Göynücek ilçesinde evine yaptığı ziyarette hedeflediği mühendislik mesleğine ulaşmak için bilgisayara ihtiyacının olduğunu belirten engelli öğrenci Murat Yonca’ya söz verdiği bilgisayarı göndererek yüzünü güldürdü.

Cuma, May.24.2019 - 09:47

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünden esnafa kritik uyarı

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünden esnafa kritik uyarı

3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu’nda 28 Şubatta yapılan değişiklikle sağlanan muafiyetin amacına ulaşması için Amasya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Müdür vekili Dursun Pazar, İl müdürlüğü personeli ve Belediye ölçü ayar memurlarından oluşan bir ekiple Amasya Belediyesi İstasyon kapalı Pazar yerinde farkındalık çalışması yapılarak esnaflara hatırlatma ve uyarılarda bulundu.


Cuma, May.24.2019 - 09:46

Ramazan’da karbonhidrat tüketimine dikkat

Ramazan’da karbonhidrat tüketimine dikkat

Amasya İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz, Ramazan’da uzun süre tok kalabilmek için lif ağırlıklı karbonhidratları tercih etmek gerekiyor dedi.


Cuma, May.24.2019 - 09:45

PTT Başmüdürü Bolat’tan Başkan Sarı’ya anlamlı hediye

PTT Başmüdürü Bolat’tan Başkan Sarı’ya anlamlı hediye

Amasya PTT Baş Müdürlüğü tarafından Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya hatıra olarak kişisel pul bastırıldı.


Cuma, May.24.2019 - 09:44
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.