GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Camcı gazetecileri unutmadı

Cuma, Oca.11.2019 - 09:24
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Camcı gazetecileri unutmadı

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle öğlen yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle öğlen yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın mensuplarının Günü’nü kutlayan Şube Başkanı Camcı: “Amasya Eğitim Bir-Sen Şubesi olarak Amasya’mızda bulunan yerel ve ulusal gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak amacıyla bugün sendikamızda sizlerle beraber olmak istedik ve bir araya geldik.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar ve tebrik ederim. Adı üzerinde çalışan gazeteciler günü sizlerin görevlerinin ne kadar önemli olduğunu ve bununla beraber zorluk derecesine dikkat çekmek istedim. Tekrar gününüzü tebrik ederim. Bugün sizin gününüz sizlerle beraber olmaktan memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Katıldığınızdan dolayı teşekkür ederim. Eğitim Bir-Sen Amasya şubesi olarak bizim amacımız milli ve yerli menfaatler doğrultusunda toplumumuza, eğitim çalışanlarımıza, bulunduğumuz çevreye katkı sunabilmek. Sadece toplumumuzun gelişmesinde ve güçlenmesinde verimli olabilmek. Bu yöndeki çalışmalarımızla verimli olmayı amaçlıyoruz. Tabii ki Eğirim Bir-Sen bir eğitim sendikası. Eğitim çalışanlarının özlük, sosyal, mali haklarını savunmak bunlar bizim asli görevimiz ama biz sendika olarak bu asli görevimizin haricinde bunu aşarak çevremize, kurumlarımıza, Amasya’mıza sizlerin çalışma amacı doğrultusunda faydalı olabilmektir, bu amacı taşıyoruz. Örtüşen yanlarımız var. Sizlerin yapmış olduğu görev toplumsal alanda, topluma hizmet etme alanında bizlerin amacı da yaptığımız görev bağlamında topluma katkı sunabilmek, faydalı olabilmektir. Bu yönler itibariyle de çalışma amacımızın, alanımızın örtüştüğünü düşünüyorum. Eğitim Bir-Sen olarak bizlerin de sizlerin de bu toplumda yaşayan herkesin amacı bunlar bizim asli görevimiz ama, bu ülkenin gelişimi, güçlenmesi noktasında faaliyet yapabilmek. Bu faaliyetlere katkı sunabilmek de bir amacımız çalışma alanımız mevcut. Tarih boyunca birçok meşakkatleri, badireleri atlatıp da dünya üzerinde her dönemde bazen fazla bazen eksik olarak dünya üzerinde belirleyici olmuş bir ülkeyiz. Bizim nihai hedefimizden biri de dünya üzerindeki belirleyici olması, bu belirleyicilikte rol oynaması ve bu manada güçlü olması için elimizden geleni yapma gayretimiz var. Bugünkü amacımız burada sizlerle bir arada olabilmek. Bugün de sizlerin hatırlanması. Yaptığınız görev gerçekten önemli. Toplumun evrilmesi, yönlendirilmesi anmalında basının görevi çok önemli hepimiz bunun bilincindeyiz. Tabii ki bunun zorlukları meşakkatleri olacaktır. Her görevin kendine özgü zorlukları mevcut ama biz insanlar yapı itibariyle dayanıklı ve her güçlüğü aşacak yapıdayız. Bu güçlükleri de hep beraber aşabilecek durumdayız. Tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum.”dedi.

 


Bu haber 126 defa okundu.

Benzer Haberler

Genç Sanat Afiş Tasarım Yarışması Sergisinin açılışı yapıldı

Genç Sanat Afiş Tasarım Yarışması Sergisinin açılışı yapıldı

Millî Mücadele’nin ve Amasya Tamimi''nin 100’üncü yılı dolayısıyla gerçekleştirilen Genç Sanat Afiş Tasarım Yarışması Sergisinin açılışı yapıldı.


Pazartesi, Haz.17.2019 - 17:30

“Ezan evrensel mesajdır”

“Ezan evrensel mesajdır”

Diyanet-Sen Amasya Şube Başkanı Mehmet Topal, Ezan Evrensel Mesajdır dedi.


Pazartesi, Haz.17.2019 - 17:30

“Kur’an Eğitimine karşı çıkmak sendikal faaliyet değil, 28 Şubat STK’cılığının köhneleşmiş hezeyanlarıdır”

“Kur’an Eğitimine karşı çıkmak sendikal faaliyet  değil, 28 Şubat STK’cılığının köhneleşmiş hezeyanlarıdır”

Diyanet-Sen Amasya Şube Başkanı Mehmet Topal, Kur’an Eğitimine Karşı Çıkmak Sendikal Faaliyet Değil, 28 Şubat STK’cılığının Köhneleşmiş Hezeyanlarıdır dedi.


Pazartesi, Haz.17.2019 - 17:29

Başkan Sarı, “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluk diliyorum”

Başkan Sarı, “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluk diliyorum”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı evliliğe ilk adımı atan Osman&Sebiha çiftinin nikahlarını kıydı.


Pazartesi, Haz.17.2019 - 17:28

Başkan Sarı TRT FM’e canlı yayın konuğu oldu

Başkan Sarı TRT FM’e canlı yayın konuğu oldu

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı TRT FM Gençlik Treni isimli radyo programına konuk oldu.


Pazartesi, Haz.17.2019 - 17:27
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.