GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

“Belediyecilik Ak Partinin işidir, belediyecilik bizim işimizdir”

Çarşamba, Ara.26.2018 - 08:37
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


“Belediyecilik Ak Partinin işidir, belediyecilik bizim işimizdir”

Amasya Ak Parti İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Amasya Ak Parti İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Birlik ve beraberlik yemeğinde konuşan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ;”Hepinizin bildiği gibi çok önemli bir seçime doğru hızla gidiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız 14 seçim yaptık diyor. Tabii ki son yaptığımız seçimi iki seçim olarak saydığımızda evet doğrudur. Ama bizim teşkilatlarımızla birlikte aynı tarihte gittiğimiz 13 seçim var ve hamdolsun ki bu 13 seçimi Amasya’mızda da tüm Türkiye’mizde de olduğu gibi hep birlikte çalışarak kazandık. Bu bir yerel seçim hepinizin bildiği gibi 24 Haziran’da genel seçim yaptık ve tekrar mecliste belki çoğunluğu tek başına sağlayamadık ama yeni hükümet sistemiyle beraber Cumhurbaşkanımızı tekrar seçtirmeyi başardık, amacımıza ulaştık. Artık kararlar daha hızlı bir şekilde alınmakta, devletin her kademesi çok daha hızlı yürümekte. İnşallah yeni yapılan değişiklerle beraber önümüzde her türlü saldırıya rağmen, biliyorsunuz 2014 yılında Gezi Olaylarıyla başlayan saldırılar hız kesmeden devam ediyor. En son 24 Aralık seçiminden itibaren de ekonomik saldırılarla karşı karşıyayız. Ama ben inanıyorum ki Allah’ın izniyle hep beraber yan yana durarak bu engeli aşacağız. Bakınız yerel seçime gidiyoruz. Amasya özelinde bizim büyük avantajlarımız var. Amasya’da Ak Parti Belediyeciliği Başkanımız Cafer Özdemir ile beraber gerçekten bütün tanımlamalarıyla birlikte ortaya konuldu. 2009’dan bugüne kadar Amasya’da yapılanları teşkilat kadememizdeki herkes çok iyi biliyor. Bizim bugüne kadar eksiğimiz belki de bu yapılanları gittiğimiz yerlerde hatırlatmamamız. Çok basit bir örnek vermek istiyorum. Bugün belediye imkânlarıyla tünel yapabilen tek belediyeyiz. İkinci bir belediye yok. Bunu çok değerli başkanımız Cafer Özdemir başarmıştır. Yerelde ne dedik? Bizim güçlü bir adayımız var. Her mahallede bir kültür evi dedi başkanımız hemen hemen bütün mahallelerde kültür evlerini kurduk. İnşallah önümüzdeki seçimi kazanmamız ile birlikte kalan mahallelerde de kültür evelerinin tamamlanacağına eminiz. Güçlü bir adayımız var 10 senedeki değişiklikler bunu ortaya koymuştur. Biz bu yerel seçimde isimler üzerinden gideceğiz. Tabii ki memleketimizde 24 Haziran seçimlerinden sonra bir ekonomik saldırılarla karşı karşıya kaldık. Ama yerelde isimler söz konusu. Belki bir genel seçim olsaydı sıkıntı yaşama ihtimalimiz olabilirdi. Ama yerele baktığımızda isimler öne çıkmakta ve Cafer Özdemir ismiyle biz bu seçimi fark atarak kazanacağız bundan hiç şüphem yok. Amasya Belediye Başkan adayımız 81 il içerisinde 3. Dönem devam eden 2 ilden birisidir. Birisi Kırşehir birisi Amasya. Demek ki genel merkezimiz de Amasya’da yaptığı anketler, araştırmalar sonucunda başkanımızın yaptığı işleri görmüş ve başkanımızı tekrar aday olarak göstermiştir. AK Parti belediyecilikte bir numaradır. Bizim genel başkanımız belediyecidir. Belediyecilik AK Partinin işidir. Belediyecilik bizim işimizdir. Biz Allah’ın izniyle rakiplerimize bakmaksızın yapılan hizmetleri ortaya koyarak inşallah hep beraber bu seçimi kazanacağız.”dedi.

Düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Topçu,Ak Parti Millet Vekilleri Levent Karahocagil, Hasan Çilez, Ak Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Cafer Özdemir, İlçe Belediye Başkanları ve Ak Parti Teşkilatı üyeleri katıldı.Bu haber 1648 defa okundu.

Benzer Haberler

Ahi felsefesi yüzyıllar boyunca Anadolu insanı için sarsılmaz bir ölçü olmuştur

Ahi felsefesi yüzyıllar boyunca Anadolu insanı için sarsılmaz bir ölçü olmuştur

Ak Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil Ahilik Haftası ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.


Çarşamba, Eyl.18.2019 - 09:33

Amasya turuncuya büründü

Amasya turuncuya büründü

Amasya Şehzadeler Gezi yolunda "Dünya Hasta Güvenliği Günü" nedeniyle farkındalık yaratmak amacıyla kale, kral kaya mezarları ve yalı boyu evleri turuncu renge büründü.


Çarşamba, Eyl.18.2019 - 09:27

Ziraat Bankası Bölge Müdüründen Vali Varol’a ziyaret

Ziraat Bankası Bölge Müdüründen Vali Varol’a ziyaret

Vali Dr. Osman Varol, Ziraat Bankası Bölge Müdürü Mustafa Sarıkuş ile Amasya Merkez Şube Müdürü Özlem Varlıoğlu’nu kabul etti.


Çarşamba, Eyl.18.2019 - 09:07

Vali Varol, şehitlerimizin aileleri, gazimiz ve koruyucu aileleri makamında konuk ederek ihtiyaç ile sorunlarını dinledi

Vali Varol, şehitlerimizin aileleri, gazimiz ve koruyucu aileleri makamında konuk ederek ihtiyaç ile sorunlarını dinledi

Vali Dr. Osman Varol, şehitlerimizin aileleri, gazimiz ve koruyucu aileleri makamında konuk ederek ihtiyaç ile sorunlarını dinledi.


Çarşamba, Eyl.18.2019 - 09:06

Vali Varol, Ahilik Kültürü Haftası dolayısıyla kutlama komitesi üyelerini kabul etti

Vali Varol, Ahilik Kültürü Haftası dolayısıyla kutlama komitesi üyelerini kabul etti

Ahilik Kültürü Haftası dolayısıyla kutlama komitesi üyelerini kabul eden Vali Dr. Osman Varol, Ahilikteki prensiplerin bugün modern prensiplere dönüşerek dünyanın birçok yerinde uygulanmakta olduğunu belirtti.


Çarşamba, Eyl.18.2019 - 09:06
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.