GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

“Belediyecilik Ak Partinin işidir, belediyecilik bizim işimizdir”

Çarşamba, Ara.26.2018 - 08:37
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


“Belediyecilik Ak Partinin işidir, belediyecilik bizim işimizdir”

Amasya Ak Parti İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Amasya Ak Parti İl Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Birlik ve beraberlik yemeğinde konuşan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ;”Hepinizin bildiği gibi çok önemli bir seçime doğru hızla gidiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız 14 seçim yaptık diyor. Tabii ki son yaptığımız seçimi iki seçim olarak saydığımızda evet doğrudur. Ama bizim teşkilatlarımızla birlikte aynı tarihte gittiğimiz 13 seçim var ve hamdolsun ki bu 13 seçimi Amasya’mızda da tüm Türkiye’mizde de olduğu gibi hep birlikte çalışarak kazandık. Bu bir yerel seçim hepinizin bildiği gibi 24 Haziran’da genel seçim yaptık ve tekrar mecliste belki çoğunluğu tek başına sağlayamadık ama yeni hükümet sistemiyle beraber Cumhurbaşkanımızı tekrar seçtirmeyi başardık, amacımıza ulaştık. Artık kararlar daha hızlı bir şekilde alınmakta, devletin her kademesi çok daha hızlı yürümekte. İnşallah yeni yapılan değişiklerle beraber önümüzde her türlü saldırıya rağmen, biliyorsunuz 2014 yılında Gezi Olaylarıyla başlayan saldırılar hız kesmeden devam ediyor. En son 24 Aralık seçiminden itibaren de ekonomik saldırılarla karşı karşıyayız. Ama ben inanıyorum ki Allah’ın izniyle hep beraber yan yana durarak bu engeli aşacağız. Bakınız yerel seçime gidiyoruz. Amasya özelinde bizim büyük avantajlarımız var. Amasya’da Ak Parti Belediyeciliği Başkanımız Cafer Özdemir ile beraber gerçekten bütün tanımlamalarıyla birlikte ortaya konuldu. 2009’dan bugüne kadar Amasya’da yapılanları teşkilat kadememizdeki herkes çok iyi biliyor. Bizim bugüne kadar eksiğimiz belki de bu yapılanları gittiğimiz yerlerde hatırlatmamamız. Çok basit bir örnek vermek istiyorum. Bugün belediye imkânlarıyla tünel yapabilen tek belediyeyiz. İkinci bir belediye yok. Bunu çok değerli başkanımız Cafer Özdemir başarmıştır. Yerelde ne dedik? Bizim güçlü bir adayımız var. Her mahallede bir kültür evi dedi başkanımız hemen hemen bütün mahallelerde kültür evlerini kurduk. İnşallah önümüzdeki seçimi kazanmamız ile birlikte kalan mahallelerde de kültür evelerinin tamamlanacağına eminiz. Güçlü bir adayımız var 10 senedeki değişiklikler bunu ortaya koymuştur. Biz bu yerel seçimde isimler üzerinden gideceğiz. Tabii ki memleketimizde 24 Haziran seçimlerinden sonra bir ekonomik saldırılarla karşı karşıya kaldık. Ama yerelde isimler söz konusu. Belki bir genel seçim olsaydı sıkıntı yaşama ihtimalimiz olabilirdi. Ama yerele baktığımızda isimler öne çıkmakta ve Cafer Özdemir ismiyle biz bu seçimi fark atarak kazanacağız bundan hiç şüphem yok. Amasya Belediye Başkan adayımız 81 il içerisinde 3. Dönem devam eden 2 ilden birisidir. Birisi Kırşehir birisi Amasya. Demek ki genel merkezimiz de Amasya’da yaptığı anketler, araştırmalar sonucunda başkanımızın yaptığı işleri görmüş ve başkanımızı tekrar aday olarak göstermiştir. AK Parti belediyecilikte bir numaradır. Bizim genel başkanımız belediyecidir. Belediyecilik AK Partinin işidir. Belediyecilik bizim işimizdir. Biz Allah’ın izniyle rakiplerimize bakmaksızın yapılan hizmetleri ortaya koyarak inşallah hep beraber bu seçimi kazanacağız.”dedi.

Düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Topçu,Ak Parti Millet Vekilleri Levent Karahocagil, Hasan Çilez, Ak Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Cafer Özdemir, İlçe Belediye Başkanları ve Ak Parti Teşkilatı üyeleri katıldı.Bu haber 780 defa okundu.

Benzer Haberler

ZİRVENİN HAZIMSIZLIĞI

ZİRVENİN HAZIMSIZLIĞI Demokrasiyi “sadece sandık” diye anlayan ve anlatan ilk cumhurbaşkanı, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ama artık çıplak gerçek o ki, 17 yıl sonra hem de sandık sayesinde devletin bütün güçlerini eline alan ve öylece “Tek Adamlığıyla” dünyaya meydan okuyan Recep Tayyip Erdoğan sonunda “sandıktan korkan” bir politikacı durumuna geldi.

Pazartesi, Mar.18.2019 - 17:54

Amasya Üniversitesinde Çanakkale Menüsü

Amasya Üniversitesinde Çanakkale Menüsü 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi anısına Amasya Üniversitesi yerleşkeleri yemekhanelerinde öğrencilere ve personele yönelik olarak Çanakkale Savaşı sırasında yokluklar içerisinde savaşan askerlerin yediği 'buğday çorbası, üzüm hoşafı ve ekmek' ten oluşan menü ikram edildi. 

Pazartesi, Mar.18.2019 - 17:52

Topsakal: Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz

Topsakal: Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz Amasya Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferinin Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihi olduğunu söyledi.


Pazartesi, Mar.18.2019 - 08:19

“Tedarik Zinciri Buluşması” Amasya’da yapılacak

“Tedarik Zinciri Buluşması” Amasya’da yapılacak

OKA tarafından gerçekleştirilen “Tedarik Zinciri Buluşması” toplantısının önümüzdeki dönemde Amasya’da yapılması hususunda toplantı yapıldı.


Pazartesi, Mar.18.2019 - 08:17

Sultan II. Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu

Sultan II. Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu

Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümü ve yaklaşan “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” sebebiyle Amasya Müftülüğü tarafından Sultan II. Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu. Programa Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra çok sayıda vatandaşımız katıldı.


Pazartesi, Mar.18.2019 - 08:16
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.