GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

“Ak gençlik olarak üstümüze düşen her görevi eksiksiz yerine getireceğiz”

Perşembe, Kas.15.2018 - 08:50
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


“Ak gençlik olarak üstümüze düşen her görevi eksiksiz yerine getireceğiz”

 Ak Parti Amasya il Gençlik Kolları Genişletilmiş il Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi

 Ak Parti Amasya il Gençlik Kolları Genişletilmiş il Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi

  Ak Parti Amasya il Gençlik Kolları Başkanı Selçuk topçu toplantıda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Ak Parti Amasya il Gençlik Kolları Genişletilmiş il Başkanları Toplantısına hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Ak parti kurulduğu günden bugüne Türk siyasi hayatında genç düşünen, değişimden ve dönüşümden yana olmuş vizyoner bir partidir. Bu yönüyle Ak Parti gençlerin partisidir. Şükürler olsun ki; üyesi ve destekçisi olduğumuz partimizin hizmetleri sayesinde reisimiz sn.Recep Tayyip Erdoğan ülkemizi dünya sıralamasında en üst konumlara çıkarmayı başarmıştır. Ve bu yüzdendir ki AK gençlik olarak, biz gençlere çok fazla yükümlülükler ve sorumluluklar düşmektedir. Bizlerde bu sorumlulukların bilincinde olan gençler olarak elimizden gelen tüm gayretleri gösterdik ve şüphesiz ki göstermeye de devam edeceğiz.Reisimizin de dile getirdiği gibi ‘Gençlik insanın hayatında bir kere eline geçirebildiği bir fırsattır. Bunu çok iyi değerlendirin. Taşmak için önce dolmak gerekir. ’Bizler Amasya Gençlik Kolları olarak her seçimde olduğu gibi 24 Haziran seçimlerinde de meydanlara taşarak kapı kapı, sokak sokak gezerek içi boş bir gençlik olmadığımızı bir kere daha göstermiş olduk. Bizim partimizin farkı şüphesiz ki davamıza gönül vermiş, kendini bu davaya adamış nice genç nesillerle dolu olmasıdır. Gençler varsa heyecan vardır, gençler varsa umut her daim vardır.Bilindiği üzere Önümüzde yerel seçimler var. Ak parti Gençlik Kolları Amasya Teşkilatı olarak mevcut yapılanmamız ile birlikte daha fazla güçlenerek bu seçimlerden de güzel sonuçlarla çıkacağımıza inanıyoruz. Bunun için her seçim döneminde olduğu gibi elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğimize hiç şüpheniz olmasın. Üniversite, lise, mahalle yapılanması ve ilçe teşkilatlarımız ile gerçekleştirilen çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz ve edeceğiz. Tüm gücümüz ile yeniden ve her zaman olduğu gibi sahalardayız. Fatihin İstanbul’u fethettiği inanca ve güce sahip bir gençliğiz. Gerek yerel seçim çalışmalarında sesimizi milletimize duyurma konusunda gerekse sandık görevlerimizde biz Ak gençlik olarak üstümüze düşen her görevi eksiksiz yerine getireceğiz. Milletimizle el ele genel başkanımızın da dediği gibi yolumuza hep birlikte Allahın izniyle devam edeceğiz.2071 Vizyonunu bize emanet eden reisimizin yüzünü kara çıkarmamak için biz Amasya Gençlik Kolları Teşkilatı olarak her zaman hazırız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

 


Bu haber 128 defa okundu.

Benzer Haberler

Yollar birbirine bağlanıyor

Yollar birbirine bağlanıyor

Suluova İlçe Belediyesi Borsa Mahallesi Soğuk Pınar Sokağı, Site Bulvarına bağlayan yolda genişletme ve tesviye çalışması başlattı.


Cumartesi, Şub.16.2019 - 09:43

“Yetkisiz sendika gerçek dışı hayali tablolarla yanıltmaya devam ediyor”

“Yetkisiz sendika gerçek dışı hayali tablolarla yanıltmaya devam ediyor” Memur Sen Amasya Şube Başkanı Recep Eliaçık, biz erdemliler hareketi memur-sen olarak gerçek verilerle rakamları da yazarak net bir şekilde kazanımlarımızı yazıyoruz. “Yetkisiz sendika gerçek dışı hayali tablolarla yanıltmaya devam ediyor” dedi.


Cumartesi, Şub.16.2019 - 09:42

Vali Varol Müftü Keşvelioğlu’nu ziyaret etti

Vali Varol Müftü Keşvelioğlu’nu ziyaret etti

Vali Dr. Osman Varol’u ziyaretinde, İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu ve müftülük yetkilileri karşıladı.


Cumartesi, Şub.16.2019 - 09:41

“Şiddetle kınıyoruz”

 “Şiddetle kınıyoruz”

Yeniden Refah Partisi Amasya Kurucu İl Başkanı Mustafa Erişgen, Fransa'nın 24 Nisan'ı "sözde ermeni soykırımını anma günü" ilan etme girişimini şiddetle kınıyoruz dedi. 


Cumartesi, Şub.16.2019 - 09:40

Okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekti

Okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekti

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu Zübeyde Hanım İlkokulu Ana Sınıfını ziyaret ederek minik öğrencilerle bir araya geldi.


Cumartesi, Şub.16.2019 - 09:39
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.