GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Ekim Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

Çarşamba, Eki.10.2018 - 10:28
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Ekim Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

2018 yılı Ekim ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı Valilik Toplantı salonunda Vali Dr. Osman Varol başkanlığında kurul katılımı gerçekleştirildi.

2018 yılı Ekim ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı Valilik Toplantı salonunda Vali Dr. Osman Varol başkanlığında kurul katılımı gerçekleştirildi.

Toplantıda şu maddeler görüşüldü; 2018 yılı ilk 9 aylık işgücü eğitim faaliyetlerinin genel değerlendirilmesi. 2018 yılı eğitim planına eklenecek mesleklerin ve güncellenecek kursiyer sayılarının görüşülmesi. 2018 yılı Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında İİMEK Denetim Kurulunca gerçekleştirilen kurs ve program denetimlerin değerlendirilmesi. 100 Günlük Eylem Planı kapsamında Bir Senden Bir Benden, İlave İstihdam Teşviki, Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü  (MEGİP)  ve Annelere 400 TL Bakım Desteği başta olmak üzere milli seferberlik kapsamında hayata geçirilen tüm teşviklerle ilgili yapılan çalışmaların değerlendirilmesi. Amasya İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulunun 05.07.2018 tarih ve 2018/03 sayılı toplantısında alınan kararların değerlendirilmesi.

 Vali Varol’un açılış konuşmalarından sonra İŞKUR İl Müdürü Osman Yılmaz kurum çalışmaları ile ilgili sunumunu gerçekleştirdi ve kurul üyelerini 2018 yılının ilk 9 ayında gerçekleşen faaliyetler hakkında bilgilendirdi. Kurul üyelerinin görüş ve önerileri alınarak Vali Varol’un kapanış konuşması ile toplantı sonlandırıldı.

Ufuk Yeşilyurt

 


Bu haber 177 defa okundu.

Benzer Haberler

Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya geldi

Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya geldi 2018 yılının ikinci İl İdari Şube Müdürleri Toplantısı, Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi. 

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:16

Kablo hırsızları tutuklandı

Kablo hırsızları tutuklandı Amasya’da kablo hırsızlığı yapan 2 kişi polis tarafından kıskıvrak yakalanarak, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.  

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:14

Nergiz, Amasya UMKE kampını ziyaret etti

Nergiz, Amasya UMKE kampını ziyaret etti

Amasya İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz Amasya UMKE kampını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Perşembe, Eki.18.2018 - 12:14

“Bu güzel ve kadim şehirde bulunmaktan mutluluk duyuyorum”

“Bu güzel ve kadim şehirde bulunmaktan mutluluk duyuyorum”  Amasya Üniversitesi’nin daveti ile “Azerbaycan’ın 100. Yılı Türkiye İlişkileri ve Bölgesel Güvenlik” konferansına katılmak üzere Amasya’da bulunan Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i ziyaret etti. 

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:12

"Azerbaycan Türkiye'ye 20 milyar dolarlık yatırım yaptı"

"Azerbaycan Türkiye'ye 20 milyar dolarlık yatırım yaptı" Azerbaycan Halk Cumhuriyetinin yüzüncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Azerbaycan Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Hazar İbrahim Amasya Üniversitesi’nde bir konferans verdi. 

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:11
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.