GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

“MHP Nuh’un gemisidir, binen biner, binmeyen helak olur”

Salı, Tem.31.2018 - 08:42
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


“MHP Nuh’un gemisidir, binen biner, binmeyen helak olur”

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanlığı Gaziantep Saray Künefe ve Kahvaltı salonunda Basın Mensuplarına bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanlığı Gaziantep Saray Künefe ve Kahvaltı salonunda Basın Mensuplarına bir araya geldi.

Kahvaltıya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak ve Yönetim Kurulu ile basın mensupları katıldı.

İlçe Başkanı Şuayip Ak, İlçe Başkanlığına seçildiğimiz 04.02.2017 tarihinden bu tarihe kadar gerek yazılı gerek görsel basın ile olan yapıcı ve katkı sağlayıcı haberlerden, göstermiş oldukları anlayış ve tutumdan, Milliyetçi Hareket Partisinin Amasya’da yapmış olduğu faaliyetlerin hemşerilerimize ve Yüce Türk Milletine doğru şekilde aktarıldığı için basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür etmek için bu toplantıyı gerçekleştirdik, katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız  Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin öncülüğünü yaptığı Askıda Ekmek projesini Merkez İlçe Başkanlığı olarak 1 Ağustos tarihi itibari ile Amasya’da hayata geçireceğiz diyen Ak: “Mahalle muhtarları ile görüşüp hangi mahallelerde daha çok yardıma ihtiyacı olan vatandaşımız varsa tespitlerinin yapılarak bu mahallelere ağırlık vermek sureti ile Amasya’nın bütün ekmek büfelerinde bu seferberliği başlatacağız. Kültürümüzün  yozlaştırıldığı bu dönemde yardıma muhtaç insanlarımıza temel ihtiyaç maddesi olan ekmekten başlayarak her konuda destek çıkmak için toplum olarak üstlenilmesi gereken bir görevdir, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk’ün örfünü ve adetini yaşatmak, toplumdaki kültür erozyonuna engel olmak için bu projenin önderliğini biz yapıyoruz,  hali vakti yerinde her vatan evladının bu projeye destek vermesini istiyoruz. İhtiyaç  sahibi insanlarımızın mağduriyetinin giderilmesi konusunda çok büyük mesafe kat edileceğine inanıyoruz. Liderimizin ASKIDA EKMEK çağrısı bir yardım organizasyonundan çok daha öte bir anlam ifade ediyor.  Bu çağrı kurumaya yüz tutmuş "toplumsal dayanışma  ve paylaşma ruhuna" can suyu vermektir. Zira Paylaşmak ve birlikten güç almak  medeniyetimizin mayasında var. Ekmek büfelerine yaptırdığımız Askıda Ekmek Vardır afişlerimiz dağıtılacak olup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu afişin olduğu bölümden ekmeğini alabilecektir. Merkez İlçe Başkanlığı olarak yapmayı planladığımız ve AR-GE çalışmaları bitmiş birçok projemiz hali hazırda beklemektedir, hemşerilerimiz ilerleyen zamanda bu projelerimizi de görecek ve Amasya’da güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisinin varlığına şahitlik edecektir. Bize bu konuda destek veren ve cesaretlendiren Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyemiz Sn. Mehmet Sarı Beyefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, MYK üyelerimiz ve Milletvekillerimiz ülkemizde de her konuda, her mağduriyette halkın sesi olacak ve üstüne düşeni eksiksiz yerine getirecektir.

Örneğin 2 gün önce İstanbul Milletvekilimiz Arzu Erdem Hanımefendi Türkiye Büyük Millet Meclis’ine Emeklilikte yaşa takılanlar için Kanun teklifi vermiştir, umut ediyorum bu konudaki mağduriyet Gazi Meclis’imizde değerlendirilip, çözüme kavuşturulacaktır. Uzman Çavuşlarımız içinde Özlük Hakları konusunda Genel Başkan Yardımcımız İstanbul Milletvekilimiz İzzet Ulvi Yönter Beyefendinin kanun tekliflerini Türkiye Büyük Millet Meclis’ine sunmuşlardır, bu konudaki mağduriyetinde giderileceğini Ümit ediyorum. Bizim aklımız Türkiye’dir. MHP bu ülkenin sigortasıdır, MHP Nuh’un Gemisidir, binen biner, binmeyen helak olur” diye konuştu.  Ak, Kahvaltı boyunca basın mensuplarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Umut Yeşilyurt


Bu haber 152 defa okundu.

Benzer Haberler

Yeni Amasyaspor’da Metin Genç dönemi resmen başladı

Yeni Amasyaspor’da Metin Genç dönemi resmen başladı Amasya Belediyesi Kültür merkezinde gerçekleşen olağanüstü genel kurulda Yeni Amasyaspor Kulübü Başkanlığına Metin Genç seçildi.


Salı, Ara.18.2018 - 09:04

Yeni Amasyaspor ilk yarıyı beraberlikle kapattı

Yeni Amasyaspor ilk yarıyı beraberlikle kapattı

Spor Toto Bölgesel Amatör ligi 4’üncü grupta mücadele eden Yeni Amasyaspor ligin ilk yarı son maçında kendi evi ve seyircisi önünde ağırladığı 1074 Çankırıspor ile 1-1 berabere kaldı.


Salı, Ara.18.2018 - 09:03

Yeni Yönetim 10 futbolcu ile anlaştı

Yeni Yönetim 10 futbolcu ile anlaştı

Yeni Amasyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Metin Genç Yeni Amasyaspor ile ilgili yaşanan gelişmeleri çıklamada bulundu.


Salı, Ara.18.2018 - 09:02

Metruk bina tamamen yanarak, kullanılamaz hala geldi

Metruk bina tamamen yanarak, kullanılamaz hala geldi

Amasya Hatuniye Mahallesinde sebebi belirlenemeyen yangında metruk bina tamamen yanarak, kullanılamaz hale geldi.


Salı, Ara.18.2018 - 09:01

“Cumhuriyet Halk Partisi ve yüce Türk milleti asla buna müsaade etmez”

“Cumhuriyet Halk Partisi ve yüce Türk milleti asla buna müsaade etmez”

TBMM'de bütçe görüşmeleri kapsamında 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi'nin Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu bütçeleri üzerinde Cumhuriyet Halk Partisi Grubu adına söz alan CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer; "Atatürk'ün vasiyetinin iptalinden bahsetmek onun aziz hatırasına çok büyük bir saygısızlıktır. Büyük Atatürk, vasiyetiyle Türk tarihinin ve Türk dilinin geleceğini garanti altına almış ve bu konuda Cumhuriyet Halk Partisi ile Türk milletine görev yüklemiştir. O yüzden bilinmelidir ki Atatürk'ün vasiyetinin ve İş Bankası hisselerinin iptal edilmesine hiç kimsenin gücü yetmez. Cumhuriyet Halk Partisi ve yüce Türk milleti de asla buna müsaade etmez" dedi.


Salı, Ara.18.2018 - 08:59
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.