GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

“MHP Nuh’un gemisidir, binen biner, binmeyen helak olur”

Salı, Tem.31.2018 - 08:42
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


“MHP Nuh’un gemisidir, binen biner, binmeyen helak olur”

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanlığı Gaziantep Saray Künefe ve Kahvaltı salonunda Basın Mensuplarına bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanlığı Gaziantep Saray Künefe ve Kahvaltı salonunda Basın Mensuplarına bir araya geldi.

Kahvaltıya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak ve Yönetim Kurulu ile basın mensupları katıldı.

İlçe Başkanı Şuayip Ak, İlçe Başkanlığına seçildiğimiz 04.02.2017 tarihinden bu tarihe kadar gerek yazılı gerek görsel basın ile olan yapıcı ve katkı sağlayıcı haberlerden, göstermiş oldukları anlayış ve tutumdan, Milliyetçi Hareket Partisinin Amasya’da yapmış olduğu faaliyetlerin hemşerilerimize ve Yüce Türk Milletine doğru şekilde aktarıldığı için basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür etmek için bu toplantıyı gerçekleştirdik, katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız  Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin öncülüğünü yaptığı Askıda Ekmek projesini Merkez İlçe Başkanlığı olarak 1 Ağustos tarihi itibari ile Amasya’da hayata geçireceğiz diyen Ak: “Mahalle muhtarları ile görüşüp hangi mahallelerde daha çok yardıma ihtiyacı olan vatandaşımız varsa tespitlerinin yapılarak bu mahallelere ağırlık vermek sureti ile Amasya’nın bütün ekmek büfelerinde bu seferberliği başlatacağız. Kültürümüzün  yozlaştırıldığı bu dönemde yardıma muhtaç insanlarımıza temel ihtiyaç maddesi olan ekmekten başlayarak her konuda destek çıkmak için toplum olarak üstlenilmesi gereken bir görevdir, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk’ün örfünü ve adetini yaşatmak, toplumdaki kültür erozyonuna engel olmak için bu projenin önderliğini biz yapıyoruz,  hali vakti yerinde her vatan evladının bu projeye destek vermesini istiyoruz. İhtiyaç  sahibi insanlarımızın mağduriyetinin giderilmesi konusunda çok büyük mesafe kat edileceğine inanıyoruz. Liderimizin ASKIDA EKMEK çağrısı bir yardım organizasyonundan çok daha öte bir anlam ifade ediyor.  Bu çağrı kurumaya yüz tutmuş "toplumsal dayanışma  ve paylaşma ruhuna" can suyu vermektir. Zira Paylaşmak ve birlikten güç almak  medeniyetimizin mayasında var. Ekmek büfelerine yaptırdığımız Askıda Ekmek Vardır afişlerimiz dağıtılacak olup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu afişin olduğu bölümden ekmeğini alabilecektir. Merkez İlçe Başkanlığı olarak yapmayı planladığımız ve AR-GE çalışmaları bitmiş birçok projemiz hali hazırda beklemektedir, hemşerilerimiz ilerleyen zamanda bu projelerimizi de görecek ve Amasya’da güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisinin varlığına şahitlik edecektir. Bize bu konuda destek veren ve cesaretlendiren Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyemiz Sn. Mehmet Sarı Beyefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, MYK üyelerimiz ve Milletvekillerimiz ülkemizde de her konuda, her mağduriyette halkın sesi olacak ve üstüne düşeni eksiksiz yerine getirecektir.

Örneğin 2 gün önce İstanbul Milletvekilimiz Arzu Erdem Hanımefendi Türkiye Büyük Millet Meclis’ine Emeklilikte yaşa takılanlar için Kanun teklifi vermiştir, umut ediyorum bu konudaki mağduriyet Gazi Meclis’imizde değerlendirilip, çözüme kavuşturulacaktır. Uzman Çavuşlarımız içinde Özlük Hakları konusunda Genel Başkan Yardımcımız İstanbul Milletvekilimiz İzzet Ulvi Yönter Beyefendinin kanun tekliflerini Türkiye Büyük Millet Meclis’ine sunmuşlardır, bu konudaki mağduriyetinde giderileceğini Ümit ediyorum. Bizim aklımız Türkiye’dir. MHP bu ülkenin sigortasıdır, MHP Nuh’un Gemisidir, binen biner, binmeyen helak olur” diye konuştu.  Ak, Kahvaltı boyunca basın mensuplarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Umut Yeşilyurt


Bu haber 206 defa okundu.

Benzer Haberler

ZİRVENİN HAZIMSIZLIĞI

ZİRVENİN HAZIMSIZLIĞI Demokrasiyi “sadece sandık” diye anlayan ve anlatan ilk cumhurbaşkanı, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ama artık çıplak gerçek o ki, 17 yıl sonra hem de sandık sayesinde devletin bütün güçlerini eline alan ve öylece “Tek Adamlığıyla” dünyaya meydan okuyan Recep Tayyip Erdoğan sonunda “sandıktan korkan” bir politikacı durumuna geldi.

Pazartesi, Mar.18.2019 - 17:54

Amasya Üniversitesinde Çanakkale Menüsü

Amasya Üniversitesinde Çanakkale Menüsü 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi anısına Amasya Üniversitesi yerleşkeleri yemekhanelerinde öğrencilere ve personele yönelik olarak Çanakkale Savaşı sırasında yokluklar içerisinde savaşan askerlerin yediği 'buğday çorbası, üzüm hoşafı ve ekmek' ten oluşan menü ikram edildi. 

Pazartesi, Mar.18.2019 - 17:52

Topsakal: Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz

Topsakal: Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz Amasya Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferinin Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihi olduğunu söyledi.


Pazartesi, Mar.18.2019 - 08:19

“Tedarik Zinciri Buluşması” Amasya’da yapılacak

“Tedarik Zinciri Buluşması” Amasya’da yapılacak

OKA tarafından gerçekleştirilen “Tedarik Zinciri Buluşması” toplantısının önümüzdeki dönemde Amasya’da yapılması hususunda toplantı yapıldı.


Pazartesi, Mar.18.2019 - 08:17

Sultan II. Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu

Sultan II. Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu

Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümü ve yaklaşan “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” sebebiyle Amasya Müftülüğü tarafından Sultan II. Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu. Programa Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra çok sayıda vatandaşımız katıldı.


Pazartesi, Mar.18.2019 - 08:16
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.