GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

MHP Milletvekili adayı Suşehirli seçim çalışmalarına başladı

Çarşamba, May.23.2018 - 09:15
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


MHP Milletvekili adayı Suşehirli seçim çalışmalarına başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya 2’inci sıra Milletvekili Adayı Murat Suşehirli seçim çalışmalarına Boğaköy ve Bağlıca köylerini ziyaret ederek başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya 2’inci sıra Milletvekili Adayı Murat Suşehirli seçim çalışmalarına Boğaköy ve Bağlıca köylerini ziyaret ederek başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya 2’inci sıra Milletvekili Adayı Murat Suşehirli, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Amasya’da MHP’yi Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM’sinde temsil edebilmek için Boğaköy ve Bağlıca köylerinde yaşayan hemşerilerini ziyaret ederek, seçim startını verdi. MHP Amasya 2’inci sıra Milletvekili Adayı Suşehirli’ye köy ziyaretlerinde MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Alptuğ Sivaslıgil, MHP Amasya Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Halil Karadayı, MHP Amasya Merkez İlçe sekreteri Ferhat Korkut, MHP Amasya Merkez İlçe teşkilatı eşlik etti.

Ülkemizin bu zor zamanında, Türk milletinin ve devletinin beka sorunu yaşadığı bir dönemde her ülkücünün yapacağı gibi elimi taşın altına koyup gönül verdiğim partimden milletvekilliği seçimlerinde aday adayı başvurusunu yaptım diyen MHP Amasya 2’inci sıra Milletvekili Adayı Murat Suşehirli, konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Ben 1977 Amasya Merkez Bağlıca köyü doğumlu, Amasya’nın Öz evladı Murat Suşehirli, Muhterem Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin takdiri ile 27’inci dönem Milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Amasya 2’inci sıra adayı olarak görevlendirildim. Amacım Amasya’mızı, Amasya’nın öz evladı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde en iyi şekilde temsil etmek ve Milliyetçi-Ülkücü hareketi iktidar yapma yolunda Üzerime düşeni yapmak. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda bizleri muzaffer eylesin. Sefer bizden zafer Allah’tandır. Ne mutlu Türk’üm diyene” dedi.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 234 defa okundu.

Benzer Haberler

Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya geldi

Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya geldi 2018 yılının ikinci İl İdari Şube Müdürleri Toplantısı, Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi. 

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:16

Kablo hırsızları tutuklandı

Kablo hırsızları tutuklandı Amasya’da kablo hırsızlığı yapan 2 kişi polis tarafından kıskıvrak yakalanarak, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.  

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:14

Nergiz, Amasya UMKE kampını ziyaret etti

Nergiz, Amasya UMKE kampını ziyaret etti

Amasya İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz Amasya UMKE kampını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Perşembe, Eki.18.2018 - 12:14

“Bu güzel ve kadim şehirde bulunmaktan mutluluk duyuyorum”

“Bu güzel ve kadim şehirde bulunmaktan mutluluk duyuyorum”  Amasya Üniversitesi’nin daveti ile “Azerbaycan’ın 100. Yılı Türkiye İlişkileri ve Bölgesel Güvenlik” konferansına katılmak üzere Amasya’da bulunan Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i ziyaret etti. 

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:12

"Azerbaycan Türkiye'ye 20 milyar dolarlık yatırım yaptı"

"Azerbaycan Türkiye'ye 20 milyar dolarlık yatırım yaptı" Azerbaycan Halk Cumhuriyetinin yüzüncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Azerbaycan Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Hazar İbrahim Amasya Üniversitesi’nde bir konferans verdi. 

Perşembe, Eki.18.2018 - 12:11
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.