GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Saadet Partisi Milletvekili adaylarını tanıttı

Perşembe, May.17.2018 - 08:52
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Saadet Partisi Milletvekili adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Amasya İl Binasında milletvekili adaylarını tanıttı. Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher, 5 Aday adayının olduğunu ve bu aday adaylarını Ankara’ya göndererek, sürecin tamamlandığını söyledi.

Saadet Partisi Amasya İl Binasında milletvekili adaylarını tanıttı. Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher, 5 Aday adayının olduğunu ve bu aday adaylarını Ankara’ya göndererek, sürecin tamamlandığını söyledi.

Saadet Partisinin Amasya Milletvekili adayları da belli oldu. Birinci sırada Avukat Mahmut Çakar,  ikinci sırada Emekli Binbaşı Levent Şenol ve üçüncü sırada elektrik Teknikeri Numan Yüksel oldu.

Ramazan ayının da insanlığa barış, huzur ve saadet getirmesini dileyen İl Başkanı Cevher: “her ramazan ve bayram da olduğu gibi Siyonizm’in her hangi bir İslam ülkesine saldırısına ve katliamına maruz kalıyoruz. Bu saldırıları yapan İsrail’i lanetle kınıyor, bunun işbirlikçisi ve destekçisi olan ülke ve rejimleri de kınıyoruz” dedi.

Hükümetin bu tür katliamları kınamasının yetersiz olduğunu söyleyen Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher: “İsrail’i Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD)  ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütüne (NATO) girmesini sağlayan AKP Hükümeti, İsrail’in güvenliğini sağlayan yine AKP Hükümeti, neden Irak ve Suriye’nin işgalinde AKP Hükümeti ön ayak olmuştur ABD’ye ve batılılara” dedi.

Ülkemizin sorunlarını biz biliyoruz Milli Görüş olarak, nedir bu sorunlar. En önemlisi kutuplaşma. Kutuplaşmadan dolayı ülkemizde barış sağlanamıyor diyen Cevher: “çünkü bu zihniyetler kutuplaşmayı artırıyor, gerginliği çoğaltıyor, neden: birisi sağcı, birisi solcu, halkımızı bu şekilde kamplaştırmaya çalıştılar. 80’den önce birbirimizi yedik ama Allaha şükür ki iç harp çıkmadı”

Yine bu zihniyetlerin Alevi, Sünni, kürt, Türk kavgalarını çıkartmaya çalıştılar diyen Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher: “biz parlamentodayken bunlara mani oluyorduk. Olmamasını sağlıyorduk. Yani bu zihniyetler mütemadiyen kavga çıkartmaya çalışıyorlar. En önemli hadise de bu geçirdiğimiz referandum sürecinde diyelim ki biz onların getirdiği anayasa değişikliğine hayır diyecek olduk, hatta hayır demedik önce, biz bu haliyle bu anayasa değişikliğine evet diyemeyiz dedik. Peki bu hayır anlamına gelmiyor mu, hayır anlamına geliyor ama şu şu şu değişiklikleri yaparsanız belki evet diyebiliriz dedik. İlk planda hayır demedik” dedi.

Saadet Partisi Amasya İl Başkanı A. Necati Cevher, aday adaylık sürecini tamamlayarak, adaylık sürecine geçtiklerini söyleyerek: “Amasya’nın dört bir köşesinde bütün teşkilatlarımızla çalışıyoruz. Bu seçimle ülkemiz saadet partisi ile milli görüş ile bolluk, bereket, huzur ve içinde bulunduğumuz yakın komşularımız ve ortadoğudaki savaşları, zulümleri sona erdireceğiz diye konuştu.

 

 


Bu haber 79 defa okundu.

Benzer Haberler

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Amasya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı, kayıtlar, Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilecek.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:53

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi, Ramazan ayını tebrik ederek, “Bu mübarek günlerin hem ülkemize, hem camiamıza, hem de İslam coğrafyasına huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:52

Sünnet şöleni kayıtları başladı

Sünnet şöleni kayıtları başladı Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 

Cumartesi, May.26.2018 - 09:51

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, 24 Mayıs ile 31 Ağustos arasında kargoda yüzde 25 indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:49

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında çalışacak olan işçilere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim verildi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.