GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Valide Sultan Ana Okulundan Muhteşem Yıl Sonu Müsameresi

Çarşamba, May.16.2018 - 09:12
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Valide Sultan Ana Okulundan Muhteşem Yıl Sonu Müsameresi

Suluova Özel Valide Sultan Ana Okulundan Muhteşem Yıl Sonu Müsameresi.

Suluova Özel Valide Sultan Ana Okulundan Muhteşem Yıl Sonu Müsameresi.

Suluova Beyazıt Eğitim Kurumlarına bağlı Özel Valide Sultan Anaokulunda eğitimlerine ilk adımlarını atan 4-6 yaş grubu minikler, düzenlenen yılsonu müsameresinde 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğrendikleri bilgi ve hünerlerini sergiledi.

Oldukça başarılı bir gösteriye imza atarak katılanlardan büyük bir övgü ve alkış alan Anaokulu minikleri, program sonunda başarılarını simgeleyen “Hatim Belgeleri” almanın mutluluğunu sahneye gelerek kendilerini kucaklayıp sevinçlerine ortak olan anneleri ve öğretmenleri ile paylaştı.

Suluova MYO Konferans salonunda gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Beyazıt Eğitim Kurumları sorumlusu Selahattin Koç, velilere ve misafirlere çocukların programına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Valide Sultan Anaokulunun bu yıl 5. mezunlarını verdiğini ifade eden Selahattin Koç, “okulumuza Eylül ayında başlamış olan yavrularımız Mayıs ayına geldiğinde iyi seviyede Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenmiş hatta 4/3 ‘ü yüce kitabız HZ Kur’an-ı Kerimi hatm ederek bizlere ve ailelerine büyük onur yaşatmışlardır” dedi.

Anaokulunun değerler eğitimi yanında, okul öncesi eğitimi, beceri ve hünerlerini gösterdikleri görsel sanatlar eğitimini de iyi derece öğretmekte olduğuna dikkat çeken Selahattin Koç, “Ayrıca bu gün Türkiye’miz ve dünya da özel ilgi gören, tarihimizde önemli bir yeri olan Türkiye Üstün Zekalılar Derneğinin(TÜZDER) öncülüğünü yaptığı akıl ve kabiliyet geliştiren eğitimini de vermektedir. Valide Sultan Anaokulu geleceğin Sultanlarını sevgi ile eğiten, ilgi ile büyüten, helal ve nezih gıda ile besleyen müstesna bir hizmet yuvasıdır.”

Asıl yatırımın geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza yapılacak olan yatırım olduğunun altını çizen Selahattin Koç, “İnşallah bu çocuklarımız gelecekte ailesine, vatan, millet ve bayrağına sahip çıkan hayır bir nesil olmaya devam edecektir. Sevgili Peygamberimiz bir Hadisi Şeriflerinde buyuruyorlar ki; ‘Her hangi bir anne-baba çocuklarına Kur’an-ı kerimi öğretirse yarın Ahirette mutlaka o anne-babaya hükümdar tacı gibi bir taç ve hiç kimsenin görmediği iki elbise giydirilir.’ Kura’n-ı Kerimi hatmeden yavrularımızın anne–babalarının yarın ahrette gerçek taç ve elbise giymelerini temenni ediyor, bu müstesna gecemizde bizi ve çocuklarımızı yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize şahsım, personelimiz ve çocuklarımız adına şükranlarımı sunuyorum” diye kaydetti.

Program sonunda Anaokulu öğrencilerinin yıl boyu yaptığı el sanatları ürünleri sergisi açıldı.


Bu haber 49 defa okundu.

Benzer Haberler

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Amasya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı, kayıtlar, Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilecek.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:53

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi, Ramazan ayını tebrik ederek, “Bu mübarek günlerin hem ülkemize, hem camiamıza, hem de İslam coğrafyasına huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:52

Sünnet şöleni kayıtları başladı

Sünnet şöleni kayıtları başladı Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 

Cumartesi, May.26.2018 - 09:51

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, 24 Mayıs ile 31 Ağustos arasında kargoda yüzde 25 indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:49

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında çalışacak olan işçilere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim verildi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.