GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Her insan potansiyel bir engelli adayıdır

Salı, May.15.2018 - 09:00
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Her insan potansiyel bir engelli adayıdır

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ‘’Üniversite olarak tüm dezavantajlı bireyleri kucaklamaya çalışıyoruz'' diyen Prof. Dr. Metin Orbay şu cümleleri kaydetti:

masya Üniversitesi olarak dezavantajlı öğrencilerimiz, çalışanlarımız ve diğer engelli vatandaşlarımızın dâhil olabilecekleri çalışmaları, projeleri ilgili kuruluşlarla birlikte sıklıkla gerçekleştiriyoruz. Çünkü Amasya Üniversitesi olarak her türlü engel grubundan vatandaşımızın sosyal hayatın içinde tam ve eşit yer almasını istiyoruz. Engelli bireylerimizi yaşamın içine katarken aynı zamanda toplumda engellilere karşı oluşan önyargıları da yok etmek için de mücadele ediyoruz. Unutmayalım her insan potansiyel bir engelli adayıdır. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla her türlü engelin aşılabildiği bir dünya diliyorum.''

 


Bu haber 43 defa okundu.

Benzer Haberler

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Amasya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı, kayıtlar, Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilecek.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:53

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi, Ramazan ayını tebrik ederek, “Bu mübarek günlerin hem ülkemize, hem camiamıza, hem de İslam coğrafyasına huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:52

Sünnet şöleni kayıtları başladı

Sünnet şöleni kayıtları başladı Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 

Cumartesi, May.26.2018 - 09:51

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, 24 Mayıs ile 31 Ağustos arasında kargoda yüzde 25 indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:49

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında çalışacak olan işçilere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim verildi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.