GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Suluova Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti

Perşembe, May.10.2018 - 08:59
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Suluova Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti

Vali Dr. Osman Varol Suluova’da yapımı yeni tamamlanan Suluova Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Vali Dr. Osman Varol Suluova’da yapımı yeni tamamlanan Suluova Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Ziyareti esnasında Vali Varol’a Suluova Kaymakamı Dr. Vural Karagül, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Somuncu, Hastane Başhekim Vekili Dr. Gülay Yetkin ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Sinan Yağlıoğlu eşlik etti.

Vali Varol hastanede acil servis ve yataklı tedavi servislerinde tedavi gören hastalarımızla ilgilendi ve kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Başhekimden ve doktorlardan hastaların durumları ile ilgili bilgiler aldı. Ayrıca hastaneyi dolaşarak incelemelerde bulunan Vali Varol’a İl Sağlık Müdürü, Başhekim ve Hastane Müdürü detaylı olarak bilgilendirmede bulundular.

Suluova İlçesi’nin gelişen şartlarında hizmet binası ihtiyacı nedeniyle 2015 yılında temeli atılan 100 yataklı devlet hastanesi projesi, tarihinde geçici kabulü ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslimi yapılmış olup, taşınma işlemleri 22.01.2018 tarihinde tamamlanarak sağlık hizmetine başlamıştır.

 Şu anda hastanede Dâhiliye, Çocuk, Kadın Doğum, K.B.B, Göz, F.T.R, Ortopedi, Üroloji, Genel Cerrahi ve Diş branşlarında olmak üzere 10 ayrı branşta hizmet verilmektedir.

 Hastane mevcut teknolojik imkânların en donanımlı şekliyle tasarlanarak tamamlanmıştır. 1’i günübirlik cerrahi olmak üzere toplam 4 adet ameliyathanesi mevcuttur. 5 ünitli diyaliz merkezi tam kapasite hizmet sunmaktadır. Anne dostu olmak üzere yapılan hastane içerisinde 1 adet özel anne oteli odası ve 4 adet SDL odası mevcuttur. Hastane yeni binasına taşınması ile birlikte Mamografi hizmeti, Panaromik röntgen hizmeti, C kollu Skopi, göz ameliyatları mikroskopu, Odyometri hizmeti, Palyatif Bakım (4 Yataklı) Servisi, Portable Röntgen hizmeti ve Acil Servis içerisinde müstakil röntgen hizmetlerinin sunumuna başlamıştır.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 70 defa okundu.

Benzer Haberler

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Amasya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı, kayıtlar, Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilecek.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:53

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi, Ramazan ayını tebrik ederek, “Bu mübarek günlerin hem ülkemize, hem camiamıza, hem de İslam coğrafyasına huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:52

Sünnet şöleni kayıtları başladı

Sünnet şöleni kayıtları başladı Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 

Cumartesi, May.26.2018 - 09:51

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, 24 Mayıs ile 31 Ağustos arasında kargoda yüzde 25 indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:49

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında çalışacak olan işçilere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim verildi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.