GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı düzenlendi

Pazartesi, May.07.2018 - 08:54
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı düzenlendi

Vali Dr. Osman Varol başkanlığında eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Vali Dr. Osman Varol başkanlığında eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Bahçıvan ve ilimiz genelindeki ilkokul öğretmenleri yer aldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, ilimizin eğitim durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Vali Dr. Osman Varol yaptığı konuşmada şunlara değindi: “Elimizden geldiğince öğretmenlerimizle bizzat, birebir etkileşim kurmaya çalıştık. Bunların amacı birbirimizi daha iyi anlayabilmek ve benim ilimizin mülki amiri olarak eğitime verdiğim önem vesilesiyle, bu faaliyetleri nasıl daha iyi hale getirebiliriz, bunu bir sohbet havasında konuşarak değerlendirmektir. İlimizin üst düzey yöneticisi olarak kamu hizmetlerinin iyi ve etkili bir şekilde devam ettirilmesinden sorumluyum. Eğitim hizmeti de bunlardan bir tanesi. Ancak benim yönetim anlayışıma göre, bunu her fırsatta dile getirmekteyim, eğitim hizmeti en önemli kamu hizmetidir. Bunu şu sebeple dile getiriyorum, eğer eğitim hizmetini layıkıyla yerine getirebilirsek diğer hizmet alanlarındaki işimiz gerçekten kolaylaşıyor. Kamu olarak sunduğumuz en önemli hizmet eğitim hizmetiyse doğal olarak sizlerde en önemli personelimizsiniz. Ben böyle düşünüyorum. Ben sadece sizlerle bir arada olduğumda değil, bulunduğum her ortamda bunu dile getiriyorum. Çünkü bu hizmet sizler tarafından layıkıyla yerine getirilirse, bizim aşamayacağımız hiçbir problem yok. Buna canı gönülden inanıyorum. Bunu şu sebeple söylüyorum, burada en üst düzey yönetici olarak bulunduğum süre içerisinde, benim sizlere bakış açımı bilmenizin, sizlere faydalı olacağına inanıyorum. Gündelik yaşantınızın içerisinde belki yaptığınız işin başkaları tarafından fark edilmediğini düşünebilirsiniz. Benim eğitime, sizlere verdiğim önemi bilmenizi ve verdiğiniz çabaların farkında olduğumu bilmenizi istiyorum.”

Ardından öğretmenlerle birebir fikir alışverişinde ve değerlendirmelerde bulunuldu.


Hanife Yeşilyurt

 


Bu haber 57 defa okundu.

Benzer Haberler

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Amasya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı, kayıtlar, Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilecek.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:53

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi, Ramazan ayını tebrik ederek, “Bu mübarek günlerin hem ülkemize, hem camiamıza, hem de İslam coğrafyasına huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:52

Sünnet şöleni kayıtları başladı

Sünnet şöleni kayıtları başladı Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 

Cumartesi, May.26.2018 - 09:51

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, 24 Mayıs ile 31 Ağustos arasında kargoda yüzde 25 indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:49

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında çalışacak olan işçilere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim verildi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.