GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Nane ORBİS’in önemine değindi

Pazartesi, Nis.16.2018 - 09:08
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Nane ORBİS’in önemine değindi

Amasya Orman Bölge Müdürü Zekeriyya Nane Çorum ilinde gerçekleştirilen kalite ve verimlilik için hizmet içi eğitimlerine katıldı.

Amasya Orman Bölge Müdürü Zekeriyya Nane Çorum ilinde gerçekleştirilen kalite ve verimlilik için hizmet içi eğitimlerine katıldı.

EBYS Birim Proje Sorumluları, Özel Bütçe ve Döner Sermaye Saymanları, Personel ve İşçi Sosyal İşler Şefleri ve personellerinin katılımıyla hizmet içi eğitim düzenlendi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan Orman Bölge Müdürümüz Zekeriyya Nane; Orman Bilgi Sistemi(ORBİS) in ormancılığımız açısından önemine değindi. ORBİS modüllerinin daire başkanlıklarımızca kullanıma alındığını, bundan sonraki dönemde pek çok işimizin sistem üzerinden yapılacağından bahisle, hizmet içi eğitimlerin ve eğitimlerde öğrenilen konuların uygulanmasının çok önemli olduğunu vurguladı. Eğitimin başarılı olmasını dileyerek, sonuçları itibarıyla kurumumuzun kapasitesinin artırılmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürlüğü Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Birim Proje Sorumlularına EBYS nin yeni versiyonu ile ilgili değişikliklerin uygulanması ile diğer e-uygulamaların kullanımında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri konularını değerlendirdi.

Personel Şube Müdürlüğü, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu uygulamaları, Resmi Yazışma Kuralları Yönetmeliği uygulamaları, Disiplin işleri ve ORBİS modülü uygulamaları konularını değerlendirdi.

Mali İşler Şube Müdürlüğü, Mali İşler mevzuatı ve uygulaması ile ORBİS ve diğer e-uygulamaların kullanımı ile ilgili konuları değerlendirdi.

Hanife Yeşilyurt

 


Bu haber 176 defa okundu.

Benzer Haberler

Zihinsel engelli oğluna bakabilmek için 70 kilo zayıfladı

Zihinsel engelli oğluna bakabilmek için 70 kilo zayıfladı

Amasya’nın Kayrak Köyünde yaşayan 4 çocuk annesi 48 yaşındaki Nurcan Keten, ilaçsız ameliyatsız ve aktardan hiçbir şey almadan, diyetisyen kontrolünde sadece evinde olan yiyeceklerle, 21 yaşındaki zihinsel engelli oğlu Hilmi Keten’e bakabilmek için 15 günde bir Merkeze 36 km uzaklıktaki köyünden Amasya merkezdeki Diyetisyen Gülşah Yıldız Akyılmaz’a giderek, 1,5 yılda 70 kilo zayıfladı.


Çarşamba, Kas.21.2018 - 09:31

Yeni belediye hizmet binasına hayırlı olsun ziyaretleri

Yeni belediye hizmet binasına hayırlı olsun ziyaretleri

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi ve personelleri, Amasya Belediye Konservatuvar Müdürü Muammer Palamut ve personeli, Amasya Turizm Derneği Başkanı Güngör Duran ve üyeleri, Eğitim Bir Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ve yönetim kurulu üyeleri,  Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok Belediye Başkanı  Cafer Özdemir’i ziyaret ederek yeni belediye hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.


Çarşamba, Kas.21.2018 - 09:29

SGK Müdürleri toplantısı Amasya’da yapıldı

SGK Müdürleri toplantısı Amasya’da yapıldı Orta Karadeniz Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri Koordinasyon toplantısı Samsun, Amasya, Çorum, Sinop ve Ordu Sosyal Güvenlik İl Müdürlerinin katılımı ile Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde yapıldı.


Çarşamba, Kas.21.2018 - 09:28

Öğrenciler Sıfır Atık Projesi bilgilendirme toplantısı yapıldı

Öğrenciler Sıfır Atık Projesi bilgilendirme toplantısı yapıldı

Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü Sevim Söküt, Çevre Denetçisi Naime Çorsuz ile Çevre Denetçisi Mustafa Özer tarafından Amasya Merkez Tuğgeneral Hikmet Akıncı Ortaokulu toplantı salonunda Sıfır Atık Konulu görseller eşliğinde konuşmalar ve sunumlar yapıldı.


Çarşamba, Kas.21.2018 - 09:27

“Otizm eksiklik değil farkındalıktır”

“Otizm eksiklik değil farkındalıktır”

Amasya Otizmli Çocuklar ve Aileleri İle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Kurt ile dernek yönetimi Üniversite Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’ı makamında ziyaret ettiler.


Çarşamba, Kas.21.2018 - 09:10
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.