GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Nane ORBİS’in önemine değindi

Pazartesi, Nis.16.2018 - 09:08
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Nane ORBİS’in önemine değindi

Amasya Orman Bölge Müdürü Zekeriyya Nane Çorum ilinde gerçekleştirilen kalite ve verimlilik için hizmet içi eğitimlerine katıldı.

Amasya Orman Bölge Müdürü Zekeriyya Nane Çorum ilinde gerçekleştirilen kalite ve verimlilik için hizmet içi eğitimlerine katıldı.

EBYS Birim Proje Sorumluları, Özel Bütçe ve Döner Sermaye Saymanları, Personel ve İşçi Sosyal İşler Şefleri ve personellerinin katılımıyla hizmet içi eğitim düzenlendi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan Orman Bölge Müdürümüz Zekeriyya Nane; Orman Bilgi Sistemi(ORBİS) in ormancılığımız açısından önemine değindi. ORBİS modüllerinin daire başkanlıklarımızca kullanıma alındığını, bundan sonraki dönemde pek çok işimizin sistem üzerinden yapılacağından bahisle, hizmet içi eğitimlerin ve eğitimlerde öğrenilen konuların uygulanmasının çok önemli olduğunu vurguladı. Eğitimin başarılı olmasını dileyerek, sonuçları itibarıyla kurumumuzun kapasitesinin artırılmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürlüğü Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Birim Proje Sorumlularına EBYS nin yeni versiyonu ile ilgili değişikliklerin uygulanması ile diğer e-uygulamaların kullanımında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri konularını değerlendirdi.

Personel Şube Müdürlüğü, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu uygulamaları, Resmi Yazışma Kuralları Yönetmeliği uygulamaları, Disiplin işleri ve ORBİS modülü uygulamaları konularını değerlendirdi.

Mali İşler Şube Müdürlüğü, Mali İşler mevzuatı ve uygulaması ile ORBİS ve diğer e-uygulamaların kullanımı ile ilgili konuları değerlendirdi.

Hanife Yeşilyurt

 


Bu haber 141 defa okundu.

Benzer Haberler

Türk Ocakları Amasya Şubesi’nden Güneş’e ziyaret

Türk Ocakları Amasya Şubesi’nden Güneş’e ziyaret

Türk Ocakları Amasya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zeytünlü ve beraberindekiler Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş’i makamında ziyaret etti.


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:13

Son gün 31 Temmuz

Son gün 31 Temmuz

Amasya Defterdarlığı’ndan “7143 sayılı vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılması” hususundaki kanunla ilgili duyuruda bulunuldu.


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:12

Size en yakın dost 155 polis imdat

Size en yakın dost 155 polis imdat Anne ve Babalar, çocukların kendilerini koruyabilmeleri için 155 Polis imdat numarasını öğreterek, hangi durumlarda araması gerektiğini anlatın. 

Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:11

“ Memur-Sen istikrarla büyümeye devam ediyor”

“ Memur-Sen istikrarla büyümeye devam ediyor”

 Memur-sen Amasya İl Temsilcisi Recep Eliaçık “Memur-Sen 1 Milyon 10 Bin 298 üye sayısıyla istikrarla büyümeye devam ediyor” dedi.


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:10

Kılıçarslan İlkokulu Kent Müzesine dönüşüyor

Kılıçarslan İlkokulu Kent Müzesine dönüşüyor

Amasya İl Özel İdaresi ve OKA (Orta Karedeniz Kalkınma Ajansı) arasında 2018 Fizibilite desteği kapsamında desteklenen “Kent Müzesinin Restorasyonu, teşhir ve tanzimi projelerinin hazırlanması, Fizibilitenin yapılması projesine yönelik destek sözleşmesi imzalandı.”


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:09
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.