GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Veteriner Hekimler ve Hekim Adayları Amasya’da buluştu

Perşembe, Mar.08.2018 - 08:50
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Veteriner Hekimler ve Hekim Adayları Amasya’da buluştu

Amasya Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı ve Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği tarafından düzenlenen “Buzağılar Ölmesin” temalı Hizmet İçi eğitim semineri Veteriner Hekimlerin ve hekim adaylarının yoğun katılımıyla Büyük Amasya Oteli’nde gerçekleştirildi.  

Amasya Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı ve Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği tarafından düzenlenen “Buzağılar Ölmesin” temalı Hizmet İçi eğitim semineri Veteriner Hekimlerin ve hekim adaylarının yoğun katılımıyla Büyük Amasya Oteli’nde gerçekleştirildi.  Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyeleri  Prof.Dr Hasan Batmaz ve Yrd.Doç.Dr. Zafer Mecitoğlu’nun eğitmen olarak yer aldığı seminerde Buzağı ishalleri ve korunma ve tedavi yöntemleriyle , Buzağılarda solunum sistemi hastalıkları ile korunma ve tedavi yöntemlerine ilişkin güncel sunumlar yapıldı. İnternette yaklaşık 15 bin üyesi bulunan Veteriner Hekim Tartışma Platformu Kurucusu Veteriner Hekim Ziver Şahin tarafından genç meslektaşlara saha tecrübelerine ilişkin kısa bir bilgilendirme yapıldı. Amasya Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Özgür Pehlivan seminere ilişkin yaptığı açıklamada özellikle genç meslektaşlarının ve meslektaş adaylarının seminere  yoğun ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti aktarırken, Çiftlik Hayvanları Hekimleri Derneği’ne, Prof.Dr Hasan Batmaz, Yrd.Doç.Dr. Zafer Mecitoğlu ve Veteriner Hekim Tartışma Platformu Kurucusu  Veteriner Hekim Ziver Şahin’e ve bu seminer için yoğun emek sarf eden Amasya Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu’na teşekkürlerini sundu.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 523 defa okundu.

Benzer Haberler

Türk Ocakları Amasya Şubesi’nden Güneş’e ziyaret

Türk Ocakları Amasya Şubesi’nden Güneş’e ziyaret

Türk Ocakları Amasya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zeytünlü ve beraberindekiler Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş’i makamında ziyaret etti.


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:13

Son gün 31 Temmuz

Son gün 31 Temmuz

Amasya Defterdarlığı’ndan “7143 sayılı vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılması” hususundaki kanunla ilgili duyuruda bulunuldu.


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:12

Size en yakın dost 155 polis imdat

Size en yakın dost 155 polis imdat Anne ve Babalar, çocukların kendilerini koruyabilmeleri için 155 Polis imdat numarasını öğreterek, hangi durumlarda araması gerektiğini anlatın. 

Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:11

“ Memur-Sen istikrarla büyümeye devam ediyor”

“ Memur-Sen istikrarla büyümeye devam ediyor”

 Memur-sen Amasya İl Temsilcisi Recep Eliaçık “Memur-Sen 1 Milyon 10 Bin 298 üye sayısıyla istikrarla büyümeye devam ediyor” dedi.


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:10

Kılıçarslan İlkokulu Kent Müzesine dönüşüyor

Kılıçarslan İlkokulu Kent Müzesine dönüşüyor

Amasya İl Özel İdaresi ve OKA (Orta Karedeniz Kalkınma Ajansı) arasında 2018 Fizibilite desteği kapsamında desteklenen “Kent Müzesinin Restorasyonu, teşhir ve tanzimi projelerinin hazırlanması, Fizibilitenin yapılması projesine yönelik destek sözleşmesi imzalandı.”


Çarşamba, Tem.18.2018 - 09:09
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.