GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Emekli ve tayin olan hekimlere teşekkür plaketi verildi

Salı, Mar.06.2018 - 09:11
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Emekli ve tayin olan hekimlere teşekkür plaketi verildi

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iken emekliye ayrılan ve tayin olan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iken emekliye ayrılan ve tayin olan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.
Hastane Başhekimi Doç.Dr. Murat Şahin, Başhekim Yardımcıları Yrd.Doç.Dr.Abdulkadir Çakmak, Uzm.Dr. Hatice Dörtok Demir İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Yeşilgöl, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Havva Eliaçık, Hastane Müdür Yardımcıları Çetin Yolcu, Ceyhun Özarslan, İbrahim Yiğit, Tahir Yüksel’in katılımları ile hastane de görevli iken emekliliğe ayrılan Dahiliye Uzmanı Uzm.Dr.Ali Akıncı ile başka bir kente tayin olan Göğüs Hastalıkları uzmanımız Uzm.Dr.Ahmet Bilgin ile Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr.Cevdet Tokat’a teşekkür plaketi verildi.
Başhekim Doç.Dr. Murat Şahin konuşmasında ’’Hayatlarının en verimli yıllarından itibaren kendilerini sağlık hizmeti için adayan gece gündüz demeden ailesinden, çocuklarından, uykularından, sağlıklarından feragat eden İnsanların daha sağlıklı yaşayabilmesi için emek veren dertli gözlere derman, kedere sevinç olan uzun yıllardır ilimize hastanemize hizmet eden hekimlerimize teşekkür borçluyuz’’ dedi.
Emekliliğe ayrılan ve tayin olan hekimlerimiz de ‘’uzun zamandır ilimize hastanemize ve hastalarımıza hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyduk hastane yönetimimize ‘de teşekkür ederiz. ’dediler.
Başhekim Doç.Dr. Murat Şahin hekimlere plaketlerini takdim ederek teşekkür etti.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 600 defa okundu.

Benzer Haberler

Yabancı uyruklu kadınlara kanser taraması yapılıyor

Yabancı uyruklu kadınlara kanser taraması yapılıyor

Ülkemizde yaşayan sığınmacı ve mülteci çocukların Çocuk Hakları İl Çocuk Komiteleri aracılığıyla topluma uyumlarının sağlanması ve Türk çocuklar ile yabancı uyruklu çocuklarımız arasında karşılıklı diyaloğa ve bilgi alışverişine olanak sağlayacak bir platformun oluşturulması amacıyla Bakanlığımız Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNICEF Türkiye Temsilciliği işbirliğinde “Sosyal Uyum Programı” kapsamında çalışmalar başlatıldı.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:39

Toplum yararına çalışacak 20 kişi kura ile belirlendi

Toplum yararına çalışacak 20 kişi kura ile belirlendi

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek için Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında  İŞKUR Amasya İl Müdürlüğüne müracaat eden 162 kişi arasından alımı yapılacak 20  kişi kura ile belirlendi.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:37

Şehit ailelerine ziyaretleri devam ediyor

Şehit ailelerine ziyaretleri devam ediyor

Amasya Merkez ilçe nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Onbaşı Ferhat Erdin, 15 Ekim 2008 tarihinde Şırnak ili kırsalında bölücü terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışmada şehit olmuştu.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:36

SGK personellerine “etkili iletişim ve insan ilişkileri” semineri verildi

SGK personellerine “etkili iletişim ve insan ilişkileri” semineri verildi Amasya SGK İl Müdürlüğü personellerine Prof. Dr. Ertuğrul Yaman tarafından personellerin iş ve özel hayatlarında daha mutlu ve başarılı olmaları ve vatandaşlara Sosyal Güvenlik Kurumu vizyon ve misyonuna uygun hizmet verebilmek amacıyla ‘’Etkili İletişim ve İnsan İlişkileri’’ konulu seminer düzenlendi.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:35

Köprü korumalıkları aşağı uçmasını engelledi

Köprü korumalıkları aşağı uçmasını engelledi

Amasya’da meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasında darbe alan aracı ırmağa uçmaktan köprü korumalıkları kurtardı.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:34
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.