GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Emekli ve tayin olan hekimlere teşekkür plaketi verildi

Salı, Mar.06.2018 - 09:11
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Emekli ve tayin olan hekimlere teşekkür plaketi verildi

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iken emekliye ayrılan ve tayin olan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iken emekliye ayrılan ve tayin olan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.
Hastane Başhekimi Doç.Dr. Murat Şahin, Başhekim Yardımcıları Yrd.Doç.Dr.Abdulkadir Çakmak, Uzm.Dr. Hatice Dörtok Demir İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Yeşilgöl, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Havva Eliaçık, Hastane Müdür Yardımcıları Çetin Yolcu, Ceyhun Özarslan, İbrahim Yiğit, Tahir Yüksel’in katılımları ile hastane de görevli iken emekliliğe ayrılan Dahiliye Uzmanı Uzm.Dr.Ali Akıncı ile başka bir kente tayin olan Göğüs Hastalıkları uzmanımız Uzm.Dr.Ahmet Bilgin ile Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr.Cevdet Tokat’a teşekkür plaketi verildi.
Başhekim Doç.Dr. Murat Şahin konuşmasında ’’Hayatlarının en verimli yıllarından itibaren kendilerini sağlık hizmeti için adayan gece gündüz demeden ailesinden, çocuklarından, uykularından, sağlıklarından feragat eden İnsanların daha sağlıklı yaşayabilmesi için emek veren dertli gözlere derman, kedere sevinç olan uzun yıllardır ilimize hastanemize hizmet eden hekimlerimize teşekkür borçluyuz’’ dedi.
Emekliliğe ayrılan ve tayin olan hekimlerimiz de ‘’uzun zamandır ilimize hastanemize ve hastalarımıza hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyduk hastane yönetimimize ‘de teşekkür ederiz. ’dediler.
Başhekim Doç.Dr. Murat Şahin hekimlere plaketlerini takdim ederek teşekkür etti.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 274 defa okundu.

Benzer Haberler

“Vaatlerin yerine getirilmesini, beklentilerin karşılanmasını bekliyoruz”

“Vaatlerin yerine getirilmesini, beklentilerin karşılanmasını bekliyoruz”

Eğitim-Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı, sorunların çözümü noktasında sorumluluk aldıklarını, kararlılıkla mücadele verdiklerini ifade ederek, “Hedefimiz, insani değerler ışığında yaşanabilir bir dünyayı yeniden oluşturabilmektir. Bunu başarmak için, her türlü düzenbazlıkla mücadele etmeli, tehdit ve şantajdan çekinmemeli, kararlılıkla, doğru bildiğimiz yolda korkmadan yürümeye devam etmeliyiz. Adaletin tesisi için bu bir insanlık borcudur” dedi.


Salı, Haz.19.2018 - 08:55

“Türkiye Kamu-Sen’i geleceğe başarılı bir şekilde taşımak bizim için milli bir görevdir”

“Türkiye Kamu-Sen’i geleceğe başarılı bir şekilde taşımak bizim için milli bir görevdir”

Türkiye Kamu Sen Amasya Şube Başkanı Şemsettin Dümen, 26. Kuruluş yıl dönümü ile ilgili bir açıklama yaptı.


Salı, Haz.19.2018 - 08:50

“MHP, TBMM’nde layık olduğu yerini alacaktır”

“MHP, TBMM’nde layık olduğu yerini alacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Milletvekili Adayı Kadir Kutay Samsun, Kutlu bir yürüyüşün arifesindeyiz. 24 Haziran seçimleri yaklaştı. MHP’siz hiçbir siyasi hareket devletin bekasını güvence sağlayacak durumda değildir dedi.  


Salı, Haz.19.2018 - 08:49

“Emek mücadelemizde 26. yılımız kutlu olsun”

“Emek mücadelemizde 26. yılımız kutlu olsun” Türk Büro Sen Amasya Şube Başkanı Muammer Tufanoğlu, devletimizin, milletimizin vazgeçilmez değerlerini ve kamu görevlilerinin haklarını koruyup, daima daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefleyen Sendikamızın 26. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz dedi.


Salı, Haz.19.2018 - 08:49

Zarar tespit çalışmaları yapıldı

Zarar tespit çalışmaları yapıldı Amasya’da yaşanan yoğun sağanak yağış, Amasya kırsalında sel ve heyelanlara yol açtı. 

Salı, Haz.19.2018 - 08:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.