GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Emekli ve tayin olan hekimlere teşekkür plaketi verildi

Salı, Mar.06.2018 - 09:11
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Emekli ve tayin olan hekimlere teşekkür plaketi verildi

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iken emekliye ayrılan ve tayin olan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli iken emekliye ayrılan ve tayin olan hekimlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.
Hastane Başhekimi Doç.Dr. Murat Şahin, Başhekim Yardımcıları Yrd.Doç.Dr.Abdulkadir Çakmak, Uzm.Dr. Hatice Dörtok Demir İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Yeşilgöl, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Havva Eliaçık, Hastane Müdür Yardımcıları Çetin Yolcu, Ceyhun Özarslan, İbrahim Yiğit, Tahir Yüksel’in katılımları ile hastane de görevli iken emekliliğe ayrılan Dahiliye Uzmanı Uzm.Dr.Ali Akıncı ile başka bir kente tayin olan Göğüs Hastalıkları uzmanımız Uzm.Dr.Ahmet Bilgin ile Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr.Cevdet Tokat’a teşekkür plaketi verildi.
Başhekim Doç.Dr. Murat Şahin konuşmasında ’’Hayatlarının en verimli yıllarından itibaren kendilerini sağlık hizmeti için adayan gece gündüz demeden ailesinden, çocuklarından, uykularından, sağlıklarından feragat eden İnsanların daha sağlıklı yaşayabilmesi için emek veren dertli gözlere derman, kedere sevinç olan uzun yıllardır ilimize hastanemize hizmet eden hekimlerimize teşekkür borçluyuz’’ dedi.
Emekliliğe ayrılan ve tayin olan hekimlerimiz de ‘’uzun zamandır ilimize hastanemize ve hastalarımıza hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyduk hastane yönetimimize ‘de teşekkür ederiz. ’dediler.
Başhekim Doç.Dr. Murat Şahin hekimlere plaketlerini takdim ederek teşekkür etti.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 152 defa okundu.

Benzer Haberler

Yazar Ahmet Yiğittop, Güneş’i ziyaret etti

Yazar Ahmet Yiğittop, Güneş’i ziyaret etti Yazar Ahmet Yiğittop, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş’i makamında ziyaret ederek kendi yazmış olduğu kitapları müdürlük kütüphanesine hediye etti. 

Cuma, Mar.23.2018 - 09:01

“Regaib kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz “

“Regaib kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz “ Gençlik Hizmetleri ve Spor  il Müdürü  Abdullah Kodek Regaib kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Cuma, Mar.23.2018 - 08:59

“Regaib kandilimiz mübarek olsun”

“Regaib kandilimiz mübarek olsun”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Cuma, Mar.23.2018 - 08:58

“Regaib Kandili devletimize, milletimize ve tüm ümmete mübarek olsun”

“Regaib Kandili devletimize, milletimize ve tüm ümmete mübarek olsun”

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç Regaib kandili mesajı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.


Cuma, Mar.23.2018 - 08:57

Kahraman şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu

Kahraman şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu 18 Mart Şehitler Günü vesilesiyle şehitlerimiz için Fatih Camii'nde Mevlid-i Şerif okutuldu. 

Cuma, Mar.23.2018 - 08:56
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.