GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

TOFSAD Amasya’yı Fotoğrafladı

Salı, Şub.27.2018 - 08:49
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


TOFSAD Amasya’yı Fotoğrafladı

TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) komşu il Amasya’ya gezi düzenleyerek, Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini fotoğrafladı. 

TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) komşu il Amasya’ya gezi düzenleyerek, Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini fotoğrafladı. Gezi hakkında açıklamalarda bulunan TOFSAD Başkanı Sefa Genç, “dernek olarak sadece Tokat’ımız değil komşu illerimize de farklı zamanlarda geziler düzenleyerek oraların tarihi ve turistik yerlerini fotoğraflıyoruz. Bu gezimizde komşu ilimiz Amasya’yı programımıza aldık. Gerek yakınlığı, gerekse farklı mekânlarını gezerek derneğimiz üyelerimizle bir nevi mini foto safari gerçekleştirdik. Amasya merkez, Borabay gölü gibi fotoğrafçılıkla uğraşanların uğrak noktası olan yerleri fotoğrafladık. Bizleri yalnız bırakmayan dernek yönetimimiz, üyelerimiz ve Amasya’da bize rehberlik yapan fotoğraf sevdalısı arkadaşımız Zeliha Kara Hanımefendiye teşekkür ediyorum” dedi. TOFSAD üyelerinden Erdem Bayar, “Fotoğraf çekmeye ilgim oldukça fazlaydı. TOFSAD ile bu hobimi daha profesyonel olarak gerçekleştirmeye başladım. Artık gerek normal hayatımda, gerekse fotoğraf ekersen daha farklı gözle fotoğraflarımı çekiyorum. Özellikle derneğimizin gezilerine katılmaya gayret gösteriyorum. Ben ve benim gibi birçok arkadaşım haftanın altı günü çalışıyor. Geziler sayesinde hem haftanın yorgunluğunu atıyor, yeni yerler keşfediyoruz, hem de gelecek haftaya daha moralli giriyoruz. Derneğimize bu gezilerden ve etkinliklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 213 defa okundu.

Benzer Haberler

“Vaatlerin yerine getirilmesini, beklentilerin karşılanmasını bekliyoruz”

“Vaatlerin yerine getirilmesini, beklentilerin karşılanmasını bekliyoruz”

Eğitim-Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı, sorunların çözümü noktasında sorumluluk aldıklarını, kararlılıkla mücadele verdiklerini ifade ederek, “Hedefimiz, insani değerler ışığında yaşanabilir bir dünyayı yeniden oluşturabilmektir. Bunu başarmak için, her türlü düzenbazlıkla mücadele etmeli, tehdit ve şantajdan çekinmemeli, kararlılıkla, doğru bildiğimiz yolda korkmadan yürümeye devam etmeliyiz. Adaletin tesisi için bu bir insanlık borcudur” dedi.


Salı, Haz.19.2018 - 08:55

“Türkiye Kamu-Sen’i geleceğe başarılı bir şekilde taşımak bizim için milli bir görevdir”

“Türkiye Kamu-Sen’i geleceğe başarılı bir şekilde taşımak bizim için milli bir görevdir”

Türkiye Kamu Sen Amasya Şube Başkanı Şemsettin Dümen, 26. Kuruluş yıl dönümü ile ilgili bir açıklama yaptı.


Salı, Haz.19.2018 - 08:50

“MHP, TBMM’nde layık olduğu yerini alacaktır”

“MHP, TBMM’nde layık olduğu yerini alacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi Amasya Milletvekili Adayı Kadir Kutay Samsun, Kutlu bir yürüyüşün arifesindeyiz. 24 Haziran seçimleri yaklaştı. MHP’siz hiçbir siyasi hareket devletin bekasını güvence sağlayacak durumda değildir dedi.  


Salı, Haz.19.2018 - 08:49

“Emek mücadelemizde 26. yılımız kutlu olsun”

“Emek mücadelemizde 26. yılımız kutlu olsun” Türk Büro Sen Amasya Şube Başkanı Muammer Tufanoğlu, devletimizin, milletimizin vazgeçilmez değerlerini ve kamu görevlilerinin haklarını koruyup, daima daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefleyen Sendikamızın 26. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz dedi.


Salı, Haz.19.2018 - 08:49

Zarar tespit çalışmaları yapıldı

Zarar tespit çalışmaları yapıldı Amasya’da yaşanan yoğun sağanak yağış, Amasya kırsalında sel ve heyelanlara yol açtı. 

Salı, Haz.19.2018 - 08:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.