GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

TOFSAD Amasya’yı Fotoğrafladı

Salı, Şub.27.2018 - 08:49
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


TOFSAD Amasya’yı Fotoğrafladı

TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) komşu il Amasya’ya gezi düzenleyerek, Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini fotoğrafladı. 

TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) komşu il Amasya’ya gezi düzenleyerek, Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini fotoğrafladı. Gezi hakkında açıklamalarda bulunan TOFSAD Başkanı Sefa Genç, “dernek olarak sadece Tokat’ımız değil komşu illerimize de farklı zamanlarda geziler düzenleyerek oraların tarihi ve turistik yerlerini fotoğraflıyoruz. Bu gezimizde komşu ilimiz Amasya’yı programımıza aldık. Gerek yakınlığı, gerekse farklı mekânlarını gezerek derneğimiz üyelerimizle bir nevi mini foto safari gerçekleştirdik. Amasya merkez, Borabay gölü gibi fotoğrafçılıkla uğraşanların uğrak noktası olan yerleri fotoğrafladık. Bizleri yalnız bırakmayan dernek yönetimimiz, üyelerimiz ve Amasya’da bize rehberlik yapan fotoğraf sevdalısı arkadaşımız Zeliha Kara Hanımefendiye teşekkür ediyorum” dedi. TOFSAD üyelerinden Erdem Bayar, “Fotoğraf çekmeye ilgim oldukça fazlaydı. TOFSAD ile bu hobimi daha profesyonel olarak gerçekleştirmeye başladım. Artık gerek normal hayatımda, gerekse fotoğraf ekersen daha farklı gözle fotoğraflarımı çekiyorum. Özellikle derneğimizin gezilerine katılmaya gayret gösteriyorum. Ben ve benim gibi birçok arkadaşım haftanın altı günü çalışıyor. Geziler sayesinde hem haftanın yorgunluğunu atıyor, yeni yerler keşfediyoruz, hem de gelecek haftaya daha moralli giriyoruz. Derneğimize bu gezilerden ve etkinliklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 314 defa okundu.

Benzer Haberler

Yabancı uyruklu kadınlara kanser taraması yapılıyor

Yabancı uyruklu kadınlara kanser taraması yapılıyor

Ülkemizde yaşayan sığınmacı ve mülteci çocukların Çocuk Hakları İl Çocuk Komiteleri aracılığıyla topluma uyumlarının sağlanması ve Türk çocuklar ile yabancı uyruklu çocuklarımız arasında karşılıklı diyaloğa ve bilgi alışverişine olanak sağlayacak bir platformun oluşturulması amacıyla Bakanlığımız Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNICEF Türkiye Temsilciliği işbirliğinde “Sosyal Uyum Programı” kapsamında çalışmalar başlatıldı.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:39

Toplum yararına çalışacak 20 kişi kura ile belirlendi

Toplum yararına çalışacak 20 kişi kura ile belirlendi

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek için Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında  İŞKUR Amasya İl Müdürlüğüne müracaat eden 162 kişi arasından alımı yapılacak 20  kişi kura ile belirlendi.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:37

Şehit ailelerine ziyaretleri devam ediyor

Şehit ailelerine ziyaretleri devam ediyor

Amasya Merkez ilçe nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Onbaşı Ferhat Erdin, 15 Ekim 2008 tarihinde Şırnak ili kırsalında bölücü terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışmada şehit olmuştu.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:36

SGK personellerine “etkili iletişim ve insan ilişkileri” semineri verildi

SGK personellerine “etkili iletişim ve insan ilişkileri” semineri verildi Amasya SGK İl Müdürlüğü personellerine Prof. Dr. Ertuğrul Yaman tarafından personellerin iş ve özel hayatlarında daha mutlu ve başarılı olmaları ve vatandaşlara Sosyal Güvenlik Kurumu vizyon ve misyonuna uygun hizmet verebilmek amacıyla ‘’Etkili İletişim ve İnsan İlişkileri’’ konulu seminer düzenlendi.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:35

Köprü korumalıkları aşağı uçmasını engelledi

Köprü korumalıkları aşağı uçmasını engelledi

Amasya’da meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasında darbe alan aracı ırmağa uçmaktan köprü korumalıkları kurtardı.


Cumartesi, Ara.15.2018 - 09:34
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.