GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

TOFSAD Amasya’yı Fotoğrafladı

Salı, Şub.27.2018 - 08:49
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


TOFSAD Amasya’yı Fotoğrafladı

TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) komşu il Amasya’ya gezi düzenleyerek, Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini fotoğrafladı. 

TOFSAD (Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği) komşu il Amasya’ya gezi düzenleyerek, Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini fotoğrafladı. Gezi hakkında açıklamalarda bulunan TOFSAD Başkanı Sefa Genç, “dernek olarak sadece Tokat’ımız değil komşu illerimize de farklı zamanlarda geziler düzenleyerek oraların tarihi ve turistik yerlerini fotoğraflıyoruz. Bu gezimizde komşu ilimiz Amasya’yı programımıza aldık. Gerek yakınlığı, gerekse farklı mekânlarını gezerek derneğimiz üyelerimizle bir nevi mini foto safari gerçekleştirdik. Amasya merkez, Borabay gölü gibi fotoğrafçılıkla uğraşanların uğrak noktası olan yerleri fotoğrafladık. Bizleri yalnız bırakmayan dernek yönetimimiz, üyelerimiz ve Amasya’da bize rehberlik yapan fotoğraf sevdalısı arkadaşımız Zeliha Kara Hanımefendiye teşekkür ediyorum” dedi. TOFSAD üyelerinden Erdem Bayar, “Fotoğraf çekmeye ilgim oldukça fazlaydı. TOFSAD ile bu hobimi daha profesyonel olarak gerçekleştirmeye başladım. Artık gerek normal hayatımda, gerekse fotoğraf ekersen daha farklı gözle fotoğraflarımı çekiyorum. Özellikle derneğimizin gezilerine katılmaya gayret gösteriyorum. Ben ve benim gibi birçok arkadaşım haftanın altı günü çalışıyor. Geziler sayesinde hem haftanın yorgunluğunu atıyor, yeni yerler keşfediyoruz, hem de gelecek haftaya daha moralli giriyoruz. Derneğimize bu gezilerden ve etkinliklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 113 defa okundu.

Benzer Haberler

Yazar Ahmet Yiğittop, Güneş’i ziyaret etti

Yazar Ahmet Yiğittop, Güneş’i ziyaret etti Yazar Ahmet Yiğittop, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş’i makamında ziyaret ederek kendi yazmış olduğu kitapları müdürlük kütüphanesine hediye etti. 

Cuma, Mar.23.2018 - 09:01

“Regaib kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz “

“Regaib kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz “ Gençlik Hizmetleri ve Spor  il Müdürü  Abdullah Kodek Regaib kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Cuma, Mar.23.2018 - 08:59

“Regaib kandilimiz mübarek olsun”

“Regaib kandilimiz mübarek olsun”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Cuma, Mar.23.2018 - 08:58

“Regaib Kandili devletimize, milletimize ve tüm ümmete mübarek olsun”

“Regaib Kandili devletimize, milletimize ve tüm ümmete mübarek olsun”

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç Regaib kandili mesajı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.


Cuma, Mar.23.2018 - 08:57

Kahraman şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu

Kahraman şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu 18 Mart Şehitler Günü vesilesiyle şehitlerimiz için Fatih Camii'nde Mevlid-i Şerif okutuldu. 

Cuma, Mar.23.2018 - 08:56
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.