GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Arslan: BBP, Cumhur ittifakını destekliyor ve yanındadır

Cumartesi, Şub.24.2018 - 09:05
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Arslan: BBP, Cumhur ittifakını destekliyor ve  yanındadır

Büyük Birlik Partisi Amasya İl Başkanı Hasan Arslan, AK Parti ile MHP'nin CUMHUR ittifakı çalışmalarına ilişkin "BBP, Cumhur ittifakını destekliyor ve  yanındadır” dedi.   

Büyük Birlik Partisi Amasya İl Başkanı Hasan Arslan, AK Parti ile MHP'nin CUMHUR ittifakı çalışmalarına ilişkin "BBP, Cumhur ittifakını destekliyor ve  yanındadır” dedi.   

Arslan konuyla ilgili bir açıklama yaparak şunları kaydetti: “BBP olarak görüşmelerimiz olumlu bir şekilde seyretmektedir. İnşallah BBP de bu Cumhur ittifakın içinde yer alacaktır. Yeni dönemde  baraj ve alınması gereken oy yüzde 50+1 dir. Bu şunu göstermektedir ki, ülkemizdeki siyasi partilerin tek başlarına bu barajı aşmaları mümkün görülmüyor, şartlar asgari müşterekleri bir olan siyasi partilerinin seçim işbirliği yapmaları gerektiğini gösteriyor.

Bu işbirliklerin yeni uyum yasaları ile daha şeffaf hale gelmesi de bizim açımızdan sevindirici olmuştur. Mecliste olmayan Partilerde yapılacak ittifaklar sayesinde meclise girme imkanı bulacaklardır. Buda bütün görüşlerin mecliste temsil edilmesini sağlayacaktır. Ayırmadan, bölmeden, ötekileştirmeden seçim öncesi yapılacak ittifakların ülkemize yeni dönemde çok şey kazandıracağına inanıyoruz. Ülkemizin güvenliği için sınırlarımız içerisinde ve dışarısın da yapılmakta olan operasyonları  destekliyoruz. Şehit olan kardeşlerimize Allahtan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Ordumuzun devletimizin yanında olduğumuzu beyan ediyoruz.

Daralan ekonomimize iktidardan, yöneticilerimizden acilen yeni ekonomik kararlar almasını, özellikle esnaf ve üreticilerimize ciddi destekler verilmesini talep ediyoruz. 

Esnaf ve sanatkarlar vatandaşlarımızın, bankalara boğdurtmamaları gerektiğini düşünüyoruz. Üretici ve esnafımızı vergi yükünü azaltmasını bekliyoruz.

İktidarı ve muhalefeti ile üzerimize düşen en büyük görevlerden bir tanesi üslubumuza dikkat ederek,  ülkemizde kardeşliğimizin pekiştirilmesini sağlayacak eylem ve söylemlerde bulunmalıyız.  

Bölücüler ve vatan hainleri hariç muhaleti ile İktidarı ile hepimiz kardeşiz. Allah, ülkemizi ve milletimizi korusun” diye konuştu.

Umut Yeşilyurt

 

 


Bu haber 89 defa okundu.

Benzer Haberler

“Zihninizi ve biyolojik saatinizi saat 10.00’a ayarlayın”

“Zihninizi ve biyolojik saatinizi saat 10.00’a ayarlayın” Yükseköğretim Kurumları Sınavı ( YKS ) 30 Haziran ve 1 Temmuz’da iki oturum olarak yapılacak. Temel Yeterlilik Testi (TYT) 30 Haziran’da, Alan Yeterlilik Testi (AYT) ise 1 Temmuz’da gerçekleştirilecek. 

Cuma, Haz.22.2018 - 09:10

MHP’den kutlu yürüyüşe davet

MHP’den kutlu yürüyüşe davet

MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir,SEVDAMIZ VATAN YÜRÜYÜŞÜ 
İSTİKAMET KIZILELMA. 23 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ, TOPLANMA YERİ : ŞEHİR STADYUMU YANI. YÜRÜYÜŞ SAAT : 12 00 KURTBOĞAN KÖPRÜSÜ
YÜRÜYÜŞÜMÜZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR. Amasya öz evlatlarına sahip çık dedi.


Cuma, Haz.22.2018 - 09:09

KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu toplantısı yapıldı

KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu toplantısı yapıldı

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Köy Altyapısını Destekleme Projesi (KÖYDES) İl Tahsisat Komisyonu Toplantısına başkanlık etti.


Cuma, Haz.22.2018 - 09:08

Kerkük’ten Anadolu’ya Türküler Konseri duygulu anlar yaşattı

Kerkük’ten Anadolu’ya Türküler Konseri duygulu anlar yaşattı

Amasya’da devam etmekte olan Uluslararası Amasya Atatürk Kültür ve Sanat Festivali 9. gününde de birçok etkinliğe sahne oldu.


Cuma, Haz.22.2018 - 09:08

İşitme engelliler için proje yaptı, Türkiye birincisi oldu

İşitme engelliler için proje yaptı, Türkiye birincisi oldu

Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Berkay Kunt, “Salon Müsabakalarında İşitme Engelliler İçin Yeni Bir Teknoloji" adlı proje ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı verimlilik temalı fikir yarışmasında Türkiye Birincisi oldu.


Cuma, Haz.22.2018 - 09:06
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.