GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

CHP’de eğitimler devam ediyor

Çarşamba, Şub.14.2018 - 11:17
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


CHP’de eğitimler devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulunda başlatılan “Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi” programları Amasya İl Örgütünde devam ediyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulunda başlatılan “Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi” programları Amasya İl Örgütünde devam ediyor. 

CHP Amasya İl Örgütünde önceki dönemlerde parti okulunda eğitim alan Parti Eğitmenleri tarafından ilçelerde de gerçekleştirilen “Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi” programı Merkez İlçe üyelerine yapılan program dahilinde katılım belgeleri verildi.

Bu eğitimler sonucunda Siyaset Okulu eğitimlerine katılan ve bu eğitimi alan üyelere Parti binasında CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, İl Eğitim Koordinatörü Hatem Doğanbaş, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Aras, Merkez İlçe Sekreteri Rıza Çapar, İl, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve eğitmenler tarafından “Katılım Belgesi” verildi.

İl Başkanı Karagöz, katılımcılara ve üyelere eğitim programında parti programları, siyasal ideolojileri, temel siyaset konuları hakkında bilgi verdi. Eğitimlerin uygulamalı olarak yapılmasının hem sosyal beceri hem de üyeler arası kaynaşma ve ekip ruhunu oluşturduğunu belirtti.

Başkan Karagöz: “Parti içi eğitim çalışmalarını yürütecek kadrolar, eğitici eğitimi olarak adlandırılan özel bir programla yetiştirilir. Bu kadrolarla iletişim kurma, organizasyon yapma, eylem örgütleme ve siyasal önderlik becerilerini geliştirecektir ve bu eğitimlerimiz Amasya İl Örgütü dönem dönem gerçekleştirilecektir” diye konuştu.

Umut Yeşilyurt

 

 


Bu haber 93 defa okundu.

Benzer Haberler

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Yaz futbol kursu için kayıtlar başladı

Amasya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak yürütülen yaz futbol kursu için kayıtlar başladı, kayıtlar, Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilecek.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:53

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Terzi: 40 bin ek atama yapılmasını istiyoruz

Türk Eğitim-Sen Amasya Şube Başkanı Kamil Terzi, Ramazan ayını tebrik ederek, “Bu mübarek günlerin hem ülkemize, hem camiamıza, hem de İslam coğrafyasına huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:52

Sünnet şöleni kayıtları başladı

Sünnet şöleni kayıtları başladı Amasya Belediyesi tarafından özellikle dar gelirli ailelere yönelik düzenlenen geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 

Cumartesi, May.26.2018 - 09:51

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

"PTT'den Kargoda yüzde 25 İndirim " Kampanyası

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, 24 Mayıs ile 31 Ağustos arasında kargoda yüzde 25 indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:49

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Önce iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar, sonra işbaşı yaptılar

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü çalışma alanlarında istihdam edilmek üzere Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında çalışacak olan işçilere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim verildi.


Cumartesi, May.26.2018 - 09:48
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.