GAZETELER

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Yerleşim yerleri sakinleri ile proje konuşuldu

Cuma, Şub.09.2018 - 08:59
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Yerleşim yerleri sakinleri ile proje konuşuldu

Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Suluova İlçesi Saygılı Köyü Muhtarlık Toplantı Salonunda yerleşim yerleri sakinleri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Suluova İlçesi Saygılı Köyü Muhtarlık Toplantı Salonunda yerleşim yerleri sakinleri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Müdür Yardımcısı Osman Tok başkanlığında gerçekleşen toplantıya ÇED şube Müdürü Betül Ayşe Özdal, Çevre Mühendisleri Adem Bodur, İbrahim Ceylan, Harita Mühendisi Üzeyir Şimşek, Çevre Görevlisi Osman Akyıldız katıldı.

Özen Hafriyat Kum Nak. İnş. Mermer Tic. ve San. Ltd. Şti. tarafından yapılması planlanan "76545 ve 70517 Nolu Kalker Ocakları, Kırma- Eleme Tesisi, Parke Taşı Üretim Tesisi, Yıkama- Eleme Tesisi ve Mekanik Plent Tesisi Kapasite Artırımı ve İlave Asfalt Plent Tesisi ve Hazır Beton Tesisi” Projesi ile ilgili olarak; 25.11.2014 tarih ve 29186 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesinde belirtilen hüküm gereğince ÇED sürecine halkın katılımını sağlamak, faaliyet hakkında bilgilendirmek, görüş, soru ve önerilerini almak üzere Müdürlüğümüz koordinasyonluğunda, Çevresel Etki Değerlendirilmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü, İlgili kurum kuruluşlar ile Proje sahibi Özen Hafriyat Kum ısIak. İnş. Mermer Tic. ve San. Ltd. Şti. ve Bahse konu projeye ilişkin ÇED Başvuru Dosyasını hazırlayan Berka Müh. Çevre Dan. Ltd. Şti. temsilcileri, proje ve proje etki alanında bulunan yerleşim yerleri sakinlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Proje ile ilgili gerekli bilgiler ÇED Başvuru Dosyasını hazırlayan Berka Müh. Çevre Dan. Ltd. Şti. temsilcisinin sunumuna müteakiben Projeye ilişkin katılımcılar tarafından soru, görüş, öneri şikayetler ve talepler sunum sonunda alındı.

Umut Yeşilyurt

 


Bu haber 70 defa okundu.

Benzer Haberler

MHP İstanbul Milletvekili Erdem: Tamamen meşru bir operasyon yapıyoruz

MHP İstanbul Milletvekili Erdem: Tamamen meşru bir operasyon yapıyoruz

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Amasya’da önemli açıklamalarda bulundu. MHP İl Binasında gazetecilere Cumhur ittifakı ve çocuk istismarı ile açıklamada bulunan Erdem, Zeytin Dalı harekatında kahraman askerlerimizin vermiş olduğu büyük bir mücadele noktasında dualarımızı gönderiyoruz. Türk Ordusunun, Türk Silahlı Kuvvetlerinin gayri meşru bir harekatta bulunduğunu belirtmeye çalışan dünya kamuoyuyla ilgili çok kirli bir algı oluşturuluyor dedi.


Perşembe, Şub.22.2018 - 09:02

Vali Varol zafer ve yağmur duasına katıldı

Vali Varol zafer ve yağmur duasına katıldı

Vali Dr. Osman Varol, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baş’ın davetlisi olarak Afrin’de vatanımız bekası için mücadele eden kahraman askerlerimiz ve yağış bakımından kurak geçirdiğimiz kış mevsiminin bereketlenmesi için düzenlenen programa katıldı.


Perşembe, Şub.22.2018 - 09:00

Şehit Recep Gülen’i anma programı düzenlendi

Şehit Recep Gülen’i anma programı düzenlendi Amasya Merkez Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulunda düzenlenen program Saygı duruşu-İstiklal Marşı ile başladı. 

Perşembe, Şub.22.2018 - 08:59

Küçük sanayi esnafından teşekkür ziyareti

Küçük sanayi esnafından teşekkür ziyareti

Amasya Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Zafer Biçer ve küçük sanayi esnafı yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Cafer Özdemir’e teşekkür ziyaretinde bulundu.


Perşembe, Şub.22.2018 - 08:59

Kaya, Amasya ziyaretini sosyal medyada paylaştı

Kaya, Amasya ziyaretini sosyal medyada paylaştı Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i ziyaret etti. 

Perşembe, Şub.22.2018 - 08:58
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.