GAZETELER

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

“Devlet düşmanı gibi bir tavır ve duruş sergilemektedir”

Pazartesi, Oca.22.2018 - 09:21
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


“Devlet düşmanı gibi bir tavır ve duruş sergilemektedir”

MHP Amasya Merkez ilçe Başkanı Şuayip Ak, “Ülkemizde son 20 yıldır öyle garip bir CHP siyaseti izliyoruz ki sanki siyasi bir parti değil de terör örgütlerini savunan, devlet düşmanı bir grup gibi tavır ve duruş sergilemektedir” dedi. 

MHP Amasya Merkez ilçe Başkanı Şuayip Ak, “Ülkemizde son 20 yıldır öyle garip bir CHP siyaseti izliyoruz ki sanki siyasi bir parti değil de terör örgütlerini savunan, devlet düşmanı bir grup gibi tavır ve duruş sergilemektedir” dedi. 

Başkan Ak açıklamasının devamında şunları kaydetti: “Türk ordusunda bir Subay şehit edildiği için “ Menemen’i yakın “ diyen Atatürk’ün kurduğu parti şimdilerde devletimiz ve milletimize düşmanlık eden parçalamak, bölmek için çaba gösteren terör maşalarının sözcülüğünü yapmaktadır. Özgür Özel denilen şahıs çıkmış televizyonlarda “ CHP Atatürk’ün partisidir, öylede kalacaktır” gibi bir söz söyleyip herkesi güldürmüştür. Türk Devletine “ Katil “ diyen, Sözde Ermeni soykırımına sahip çıkan, HDP-PKK aşkı sıfatlarına yansımış il başkanları, PKK’lı teröristlerin cenazelerine gidip tabutlarına omuz veren, HDPli terör sevicilerle mitingler yapan, Salonlarda PKK ve her türlü terör örgütü mensubu ile konferanslar veren, sözde özgürlük adı altında her türlü marjinal gruplara şirinlik yapıp devletin güvenlik güçlerine direnen milletvekilleri, HDP’nin barajı geçmesi ile kendinden geçen ve ayran-pilav dağıtan, HDP’li belediyelere yardım eden ve onlarla Kandil e giden belediye başkanları, Selahattin Demirtaş’ın kaldığı cezaevini gidip gelmekle yol yapan, ailecek HDP ye oy verdik gibi pişkin açıklamalar yapan, çocuk katili Öcalan’nın heykelini dikeceğiz diyen adamların kollarına girip sırıtan genel başkan yardımcıları,  PKK’nın kapatılan kanalı IMC de Anayasanın 2.ve 3. Maddelerini değiştireceğiz diyen, PKK’nın Suriye kolu YPG için “Onlar terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için bir araya gelmiş bir oluşum” diyen,  beraber miting, yürüyüş ve referandum yapan, terör örgütlerinin sözcülüğünü ve avukatlığını yapan kişileri milletvekili yada genel başkan Yardımcısı yapan bir genel Başkan’a sahip CHP Atatürk’ün partisi değil her türlü terör örgütünün ekranlarda ve siyasette sözcülüğünü yapan bir yapıdır. Cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’in şu sözü şimdilerde çok daha büyük anlam kazanmaktadır. “Eğer CHP Atatürk’ün kurduğu şekilde kalmış olsaydı ben MHP’yi kurmazdım” CHP artık PKK’nın en büyük Partisi olmuş ve Kandil’in umudu haline gelmiştir” Diye konuştu.

 


Bu haber 99 defa okundu.

Benzer Haberler

Yazar Ahmet Yiğittop, Güneş’i ziyaret etti

Yazar Ahmet Yiğittop, Güneş’i ziyaret etti Yazar Ahmet Yiğittop, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş’i makamında ziyaret ederek kendi yazmış olduğu kitapları müdürlük kütüphanesine hediye etti. 

Cuma, Mar.23.2018 - 09:01

“Regaib kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz “

“Regaib kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz “ Gençlik Hizmetleri ve Spor  il Müdürü  Abdullah Kodek Regaib kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Cuma, Mar.23.2018 - 08:59

“Regaib kandilimiz mübarek olsun”

“Regaib kandilimiz mübarek olsun”

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Cuma, Mar.23.2018 - 08:58

“Regaib Kandili devletimize, milletimize ve tüm ümmete mübarek olsun”

“Regaib Kandili devletimize, milletimize ve tüm ümmete mübarek olsun”

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç Regaib kandili mesajı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.


Cuma, Mar.23.2018 - 08:57

Kahraman şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu

Kahraman şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu 18 Mart Şehitler Günü vesilesiyle şehitlerimiz için Fatih Camii'nde Mevlid-i Şerif okutuldu. 

Cuma, Mar.23.2018 - 08:56
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.