GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Camcı, gazetecilerle bir araya geldi

Perşembe, Oca.11.2018 - 08:22
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Camcı, gazetecilerle bir araya geldi

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ile yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile akşam yemeğinde Amasya da çalışan basın emekçileri ile bir araya geldi. 

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı ile yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile akşam yemeğinde Amasya da çalışan basın emekçileri ile bir araya geldi. Eğitim Bir-sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı Basın mensuplarının Günü’nü kutlayarak başarılar diledi.Camcı yapmış olduğu konuşmada; “Amasya’da görev yapan yerelde ve ulusalda görev yapan basın mensuplarımızın gününü kutluyorum. Bugün sizlerle 10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle bir araya gelelim istedik. Burada sizlerin gününüzü kutlamak, hem de beraber çalışmış olmamız vesilesiyle de bir arada olmak, hem de sendikal çalışmalarımızın tanıtımı noktasında beraber olalım dedik. İnşallah toplantımız, muhabbetimiz güzel geçer temennisinde bulunmak istiyorum. Toplumu bilgilendirme, bunun ötesinde de bilinçlendirme noktasında önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Emek olan bir yerde değer olmalı ve o değere karşılıkta bir vefa olmalı 10 Ocak çalışan gazeteciler günün de bu emek değer ve vefa üçgeninde değerlendiriyorum. Bu özel ve anlamlı gününüzü tebrik ediyorum” dedi. Eğitim Bir-sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı konuşmasının devamında, “Eğitim bir-sen bugün Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü ve yerelde de Amasya’mızda en fazla üyeye sahip eğitim sendikasıdır. Bizim ilk dönemde 2500 üyemiz mevcuttu, bu yönü itibariyle yetki ve etki alanı olarak en büyük sendikayız. Bizim amacımız ülkemizin ve milletimizin hakları ve menfaatleri doğrultusunda faaliyetler gerçekleştirmek, programlar yapmak veya bu türden programlara destek vermektir. Ülkemizin güçlü olması, gelişmesi bizim için çok önemlidir. Çünkü emek ve emekçinin alacağı parayı ancak güçlü devletler sağlayabilir. Ayrıca yine özelde eğitim çalışanlarının özlük hakları, mali hakları ve sosyal haklarının korunmasını sağlamak en başta gelen görevlerimiz arasındadır. Eğitim çalışanları ile ilgili emek ve özgürlük mücadelesi şeklinde biz görevimizi ve çalışma alanımızı belirlenmiş bulunuyoruz” dedi. Akşam yemeği sonrasında Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı’nın basın mensuplarına çalışan gazeteciler günü olması münasebeti ile hediye takdim etti.

Umut Yeşilyurt


Bu haber 154 defa okundu.

Benzer Haberler

15 Temmuz Şehitlerimiz için mevlid-i şerif ve hatim duası yapıldı

15 Temmuz Şehitlerimiz için mevlid-i şerif ve hatim duası yapıldı

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Amasya Müftülüğünce mevlid-i şerif ve hatim duası yapıldı.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:29

Uçurumdan düşen hayvan kurtarıldı

Uçurumdan düşen hayvan kurtarıldı

Amasya Çakallar Mahallesinde uçurumdan aşağı düşen büyübaş hayvan AFAD tarafından kurtarıldı.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:26

Personellere ilk yardım eğitimi verildi

Personellere ilk yardım eğitimi verildi

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Birimine bağlı İl Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından ilk yardım eğitimi verildi.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:24

Öğrenciler bilgilendirildi

Öğrenciler bilgilendirildi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2013 yılında hayata geçirilen “Çocuklar İçin Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi” ülkemizde 2017 – 2018 eğitim – öğretim döneminde de devam ederek 3 milyonun üzerinde öğrenciye ulaşıldı.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:24

Mutlu çocuklar yetiştirmek istiyorsanız bu hatalara düşmeyin

Mutlu çocuklar yetiştirmek istiyorsanız bu hatalara düşmeyin

Bebeğini kucağına alan her anne ve baba, mutlu ve başarılı bir çocuk yetiştirmenin hayalini kurar. Ancak bazen iyi niyetle de olsa yapılan küçük bazı hatalar, çocukların gelişimlerine büyük darbeler vurabiliyor. Ebeveynlerin mükemmel anne-baba olmak takıntısı sebebiyle çocuk mutsuzluğa sürüklenebilir, tutarsız tepkiler ve her isteğini yerine getirme tutumu çocuğa ‘sınır’ sorunu yaşatabilir, ‘aşırı koruyuculuk’ yüzünden bir türlü kendini bulamayabilir ve ‘başarı’ baskısıyla öfke nöbetlerine girebilir.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:23
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.