GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Spor Toto - Süper Lig şampiyonu kim olacak ?

Merkez ilçe adaylığını açıkladı

Cumartesi, Kas.25.2017 - 09:47
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Merkez ilçe adaylığını açıkladı

CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, Merkez ilçe başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı. 

CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, Merkez ilçe başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kilci şunları kaydetti: “Tam 2 yıl önce Amasya'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin siyasetine yeni bir ufuk katmak, yeni bir nefes olmak için siz değerli üyelerimizin ve delegelerimizin oyları ile yönetimimiz ile birlikte İlçe Başkanlığına seçildik. Göreve geldiğimizde ilk işimiz geçtiğimiz dönemdeki kırgınlıkları, küskünlükleri unutup, Amasya'da Cumhuriyet Halk Partisi'ni önce yerelde sonra da genelde iktidar yapmak için var gücümüz ile çalışmak oldu. Bu doğrultuda birçok toplantı ve etkinlik yaptık. Parti büyüklerimiz ile istişarelerimizi arttırdık.
Ülkemiz 2 yıl önce yönetimi devraldığımız dönemden daha kritik ve daha karanlık bir yola girmiştir. Ekonomisi hızla çökmekte, vatandaşların refah düzeyi düşmektedir.
Amasya'da tarım bitmiş, vatandaş borç batağında, gençler işsiz kahvehaneleri doldurmaktadır. Ülkemizin ve şehrimizin geçtiği bu kritik dönemde gelecekteki yerel ve genel seçim çok ciddi öneme sahiptir. Bu doğrultuda geçirdiğimiz bu 2 yılın tecrübesi ile gelecekteki bu 2 kritik seçimi Cumhuriyet Halk Partisi'ni iktidara taşımak için Merkez İlçe yönetimine talibiz.
Ülkeme ve şehrime olan sorumluluklarımı yerine getirmek için kazandığımız tecrübeler ve kurduğumuz yeni bağları geliştirerek Amasya'da iktidar çalışmalarına başlayacağız. Yakın zamanda yaşadığımız delege seçimleri kurduğumuz bu güçlü bağın göstergesidir.
Cumhuriyet Halk Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanlığına tekrar aday olduğumu tüm partili dostlarıma bildirir, bütün yol arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım” diye konuştu.

Umut Yeşilyurt


Bu haber 283 defa okundu.

Benzer Haberler

15 Temmuz Şehitlerimiz için mevlid-i şerif ve hatim duası yapıldı

15 Temmuz Şehitlerimiz için mevlid-i şerif ve hatim duası yapıldı

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Amasya Müftülüğünce mevlid-i şerif ve hatim duası yapıldı.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:29

Uçurumdan düşen hayvan kurtarıldı

Uçurumdan düşen hayvan kurtarıldı

Amasya Çakallar Mahallesinde uçurumdan aşağı düşen büyübaş hayvan AFAD tarafından kurtarıldı.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:26

Personellere ilk yardım eğitimi verildi

Personellere ilk yardım eğitimi verildi

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Birimine bağlı İl Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından ilk yardım eğitimi verildi.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:24

Öğrenciler bilgilendirildi

Öğrenciler bilgilendirildi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2013 yılında hayata geçirilen “Çocuklar İçin Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi” ülkemizde 2017 – 2018 eğitim – öğretim döneminde de devam ederek 3 milyonun üzerinde öğrenciye ulaşıldı.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:24

Mutlu çocuklar yetiştirmek istiyorsanız bu hatalara düşmeyin

Mutlu çocuklar yetiştirmek istiyorsanız bu hatalara düşmeyin

Bebeğini kucağına alan her anne ve baba, mutlu ve başarılı bir çocuk yetiştirmenin hayalini kurar. Ancak bazen iyi niyetle de olsa yapılan küçük bazı hatalar, çocukların gelişimlerine büyük darbeler vurabiliyor. Ebeveynlerin mükemmel anne-baba olmak takıntısı sebebiyle çocuk mutsuzluğa sürüklenebilir, tutarsız tepkiler ve her isteğini yerine getirme tutumu çocuğa ‘sınır’ sorunu yaşatabilir, ‘aşırı koruyuculuk’ yüzünden bir türlü kendini bulamayabilir ve ‘başarı’ baskısıyla öfke nöbetlerine girebilir.


Cumartesi, Tem.14.2018 - 09:23
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: Objektif Gazetesi - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://objektifamasya.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.